Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bunkóság, ha az ember nem...

Bunkóság, ha az ember nem barátkozik egy büdös, magára teljesen igénytelen osztálytársával, aki igényelné az ö társaságát?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szépen, kedvesen megmondhatod neki, hogy ne haragudj, de nem tudok a közeledben lenni, mert rossz szagod van, ez engem zavar. Ha megsértődik, nem fog akarni barátkozni, vagy pedig elgondolkodik, és hátha jobban ad magára.
2012. márc. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. márc. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, ahogyan az sem lenne bunkóság, ha nem barátkoznál olyannal aki ad magára és igényes.
2012. márc. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a lány nagyon rám van szállva, és mondtam neki szépen, és csúnyán, de így is állandóan követ, utánoz. De még a vécére is utánam jön, mintha együtt mennénk. Mindenki azt hiszi, hogy barátok vagyunk, mert tényleg mindenhova utánam koslat. Még ha valami iskolai ügyben is veszek részt, azonnal kéri a tanárokat, hogy osszák mellém.

Nem tudom mit csináljak. :S Tudom, hogy rossz elítélni azért mert ilyen: lehet hogy jó ember legbelül. De nem érti meg, hogy a nem, az nem. Idegileg teljesen ki fogok készülni, de próbálom azzal nyugtatni magam, hogy legalább nem rúgok bele szegénybe, mint a többiek az osztályban. Sovány vigasz, hogy így jónak mondom magam, de belül nagyon rosszindulatú vagyok.

Az osztályban többen sejtik, vagy tudják, hogy csak ragad, és azt is, hogy nem vagyok olyan lekezelő vele, mint a többiek. De ha meg is sértem, két perc, mire lenyeli, és minden folytatódik ugyanúgy. Nem vágyom arra, hogy népszerű legyek, de már egy lapon említenek a "bénákkal" mert látják, hogy a nyomomban van. Még amikor kimegyünk az osztállyal a suliból, mert színházi előadásra megyünk, akkor is odakoslat mellém, és elkezd hozzám beszélni.

Igazából én olyan magányos farkas vagyok, azért lehetek a célpontja, és biztos barátokat akar, de én nem akarok a barátja lenni.

2012. márc. 25. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!