Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néhány ember miért nem érzi...

Néhány ember miért nem érzi hogy mennyire büdös?

Figyelt kérdés

Azért ez a kategória mert sajnos a családomban is előfordul és hiába szólok hogy büdös,nem érzi!!!!pedig mindenki panaszkodik már hogy mennyire durva!2 havonta(!)mosakodik!!!


Létezik hogy tényleg nem érzi??


2010. dec. 23. 09:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
az ember általában nem érzi a saját testszagát, de sajnálotos ha valaki 2 naponta mosakodik. Sajnos ezzel nem lehet mit kezdeni....
2010. dec. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
2 havonta ???? Basszus azt hogy lehet kibírni ??? Meghalnék a viszketéstől !!
2010. dec. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

kedves első!2 havonta!!!!!

Nem tudom hogy bírja hogy ennyi ideig nem fürdik de még csak nem is mosakszik,és szerinte ez teljesen normális,fél hogy elkopik a bőre a sok víztől,szerinte egészséges nem fürdeni!!!

ááááááááááááááááááááááááááááááá

2010. dec. 23. 09:51
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Két havonta? A kutyámat gyakrabban fürdetem :)

Mondjuk ha zsíros bőrű is az illető, akkor még nagyobb játszótér a szagot keltő baktériumok számára. Élmény lehet egy légtérben lenni vele :(


Hány éves, milyen nemű az illető? Van partnere? Egyáltalán szexuális élete...?

2010. dec. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nemtudom hogy nem érzik, én érzem magamon (nemszoktam sokszor büdös lenni, csak ha pl takarítok), na akkor egyből irány a zuhany.
2010. dec. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
2 havonta? az hülyeség, hacsak nem hajléktalan. 2-3 hét után már nem lehetne elviselni. a saját szagát meg nem érzi senki egy idő után, hozzászokik, mert 24 órában érzi.
2010. dec. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, mások ezzel hogy vannak, de testmozgás, takarítás, egész napos rohangálás után én érzem magamon, hogy már nem olyan komfortos.... Azonnal fürdés vagy zuhany.

Odalenn milyen maradványok és szagok lehetnek.... És a koszos testére felveszi a tiszta ruhát vagy azt sem hajlandó cserélni?

2010. dec. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Épp beteg vagyok, nemrég keltem és először kávé, utána zuhany. Én kifejezetten érzem, hogy büdös vagyok most. (Mondjuk mindig, ha beteg vagyok)
2010. dec. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

az apám,elmúlt már 50 éves és nincs párja sem felesége.

szomorú.

Próbálok rá hatni de sajnos csak a magáét hajtja hogy a sok fürdés káros a bőrre.

És sajnos nagyon nehéz megmaradni mellette de nem mernek neki szólni a családtagok csak én!

2010. dec. 23. 10:09
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

Van, akit egyszerűen nem érdekel. Apukám nemrég meg volt fázva, beült egy kád forróvízbe, majd bebújt a takaró alá, hogy izzadjon. A szobában is alig lehetett megmaradni az izzadságszagtól, majd mikor úgy döntött, elég volt, kibújt az ágyból, a pizsamáját a radiátorra tette, hogy majd ott megszárad, addig az ágynemű is szárad, aztán visszabújik és alszik. Szabályosan veszekedni kellett vele, hogy márpedig azt a büdöset azonnal kidobjuk a szennyesbe. Másnap ugyanezt megcsinálta, azt mondta, ne vicceljek, hogy mindennap ágyneműt cserélünk..

Őt nem érdekli. Mondjuk találkoztam pár munkatársával (elég durva fizikai meló), hát elhiszem, hogy mellettük tök komfortosan érzi magát így is..

2010. dec. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!