Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak szerintem függ össze az...

Csak szerintem függ össze az inteligencia és az, hogy milyen zenét hallgat valaki?

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 18:04
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

20-as, ezt írod, mert sosem hallgattál még Rammstein számot.


ott komoly mondanivaló van ám!

2012. márc. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

20.

Hát nem tudom te konkrétan milyen metalt hallgatsz de amit én hallgatok abban mindegyikben van mondanivaló.

Még a heavymetal Manowar számaiban is benne van az összetartozás,a matelzene összetartó ereje és a metal iránti szeretet.

És akkor mit lehetne mondani az ilyen Nightwish szintű számokról és szövegekről.

2012. márc. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
szerintem van benne összefüggés, ha a zene "milyensége" alatt nem a stílus, hanem a minőséget értjük. (minden műfajban van értékes és szemétre való alkotás is)
2012. márc. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 Zenon ***** válasza:
Annyi összefüggés van a dologban szerintem,amennyiben figyelembe vesszük a zenei műfajokat,mert például a gengszter rap és a hip-hop egy életstílust mutat be,egy adott mentalitást tükröz.A metál és hard rock irányzatok azért nem nyitnak nagyobb tömegek felé,mert vannak bizonyos negatív sztereotípiák az emberekben.Én metáltól a dubstep-ig a rap-en át sok mindenre nyitott vagyok,de igazából nem azonosulok egyik irányzattal sem,sőt mindenben a minőséget keresem.Szerintem vannak mindenhol alja előadók,amik a butább fazonoknak jönnek be.Én azért becsülöm az alternatív,a progresszív zenét,mert nehezebben befogadható,mint a kommersz rádiós sablonok.Kár,hogy Lady Gaga-t több tízmillióan nézik meg,míg egy xy metál együttest max 1-2 millióan néznek meg.És manapság a pop sem válik el annyira a rockos alapoktól...
2012. márc. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Ez így ebben a formában nem igaz, viszont abban lehet valami, hogy ha valakinek extrémen egysíkú az érdeklődése, annak alacsonyabbak az értelmi képességei. Felmérések szerint az alacsony intelligenciával rendelkezők jobban elviselik a monoton dolgokat mind a munkában, mind az élet egyéb területein. A magasabb intelligenciával rendelkezők nehezen viselik a monotonitást, nekik összetettebb elfoglaltságokra, ingerekre van szükségük.
2012. márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

21-es!


Egyik kedvenc együttesem a Rammstein, rengetek a kétértelmű, szójátékokon alapuló szövegük, de ettől még nem sokat mondó. Arra játszanak, hogy aberráltnak tűnjenek, és ez sikerül is nekik, ezért szeretjük őket, de különösebben nincs olyan számuk aminek a szövege ne a jól bevált kliséjükre menne.

2012. márc. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Scary: igen, persze, de akkor ennyi erővel az összes szám szövege hiper-szuper jó, mind tartalmaznak ilyen közhelyeket.


Az a zeneféle ahol nagy szerepe van a szövegnek a rap és a punk, de mindkettőben eléggé sokáig kell keresgélni mire tényleg valami jót találunk a nagy szutyoktengerben.

2012. márc. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
#18assal es #23assal telesen egyetertek, #27eshez hozzatennem, hogy "es az alternativ iranyzatok es a grounge".
2012. márc. 26. 20:54
 29/33 A kérdező kommentje:
teljesen*
2012. márc. 26. 20:54
 30/33 anonim ***** válasza:
Na a másik kedvencem szövegügyileg az alter. Inkább írnának győzike szintű szövegeket, mint hogy arra verik a mellüket, hogy az ő szövegük milyen jó, közben pedig a kutya se érti, még ők maguk sem. Semmi bajom az alterrel, csak azzal a részével amelyik sportot űz az idiótábbnál idiótább szövegek írásából.
2012. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!