Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Msnen hogyan kerülhetnék...

Msnen hogyan kerülhetnék valakihez a lehető legközelebb?

Figyelt kérdés
ezt arra gondolom,hogy barátkozzak meg vele igazán jól?élőben sajnos nem tudok vele találkozni.én ismerem őt.és szeretnék vele egy jó barátságot vagy jó kapcsolatot kialakítani.egyáltalán lehetséges jelen esetben az ilyen?
2012. márc. 25. 20:09
 1/4 A kérdező kommentje:
amúgy már mi megbarátkoztunk.de azt szeretném valahogy elérni,hogy ne csak egy felszínes,vagy akár ne egy ,,ő is 1 a sok közül" barátság legyen.iagzából volt olyan dolog amit elmondott nekem,de akárkinek nemhiszem hogy elmondja.de mégis,szeretném hogy ,,ragaszkodjon hozzám".igazából magamnak is nehéz megfogalmaznom hogy mit szeretnék.bocsi hogy hosszú.
2012. márc. 25. 20:13
 2/4 A kérdező kommentje:
ő is ismer engem.
2012. márc. 25. 20:13
 3/4 A kérdező kommentje:
alapjában véve,vannak közös témáink,meg jól megvagyunk.úgy kezdődött,hogy több személyt is bejelöltem msnen,ő visszajelölt,és válaszolt:)
2012. márc. 25. 20:17
 4/4 anonim válasza:
tudasd vele hogy nem akarsz komolyabbat mint egy nagyon erős baráti viszonyt
2012. márc. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!