Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kerülhetnék ki ebből a...

Hogy kerülhetnék ki ebből a helyzetből? SEGÍTSETEK

Figyelt kérdés
Nem velem egy suliba járnak, ilyen nagyképű gyerekek. A sulijukban ők a menők. El terjedt, hogy szerelmes vagyok az eggyik nagyképűbe (mert sajnos előszeretettel pletykálnak rólam hülyeségeket)és már egy éve, akárhol találkozok velük ( például ahol edzünk meg különféle városi eseményeken, vagy épp az utcán ) folyton azzal piszkálnak, és a nevén köszönnek nekem. De olyan szörnyűek mert csak akkor, ha én egyedül vagyok ők meg húszezren. Nem tudom elviselni, hogy eddig kihasználták hogy nem vagyok olyan "harcias típus"...Soha nem szoktam egy árva rossz szót mondani senkinek sem... Külsőmmel nincs baj, de akkor meg nem értem miért engem kell tönkretenniük... Ha megint köszön az egyik úgy hogy : szia ..........! akkor szerintetek mpndhatom neki azt h szevassz majomfej? köszönöm ha segítetek.
2011. aug. 17. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne is figyelj oda rájuk
2011. aug. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg az a legjobb ha nem reagálsz rájuk.Meg se halld,ne figyelj oda! Előbb utóbb megunják,meglátod.
2011. aug. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom is az h. jobb ha nem foglalkozol vele,mert ha bepörögsz akkor még jobban fogják csinálni,de ha látják, hogy nem foglalkozol vele akkor megunják.
2011. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

igen valószínűleg megunják előbb utóbb ha nem foglalkozol velük, de addig azt a következtetést fogják levonni hogy félsz és ők erősebbek nálad, ezért pláne szekálni fognak mert ez tetszeni fog nekik. Én amondó vagyok amit anyukám tanított nekem bölcsi óta.

-ha bántanak mindig védd meg magad

Szóval ne hagyd magad!! De ha visszaszólsz olyat szólj amitől jól beégnek!

Hajrá csajszi!!

25/L

2011. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!