Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem ahhoz, hogy...

Mit kéne tennem ahhoz, hogy újra meg tudjak bízni az emberekben?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék, mert tudom, hogy ez így nagyon nem jó, hogy teljesen egyedül vagyok 23 évesen, de egyszerűen annyi emberben csalódtam már, hogy képtelen vagyok bárkiben is megbízni.


Viszont nem nyavalyogni szeretnék, hanem változtatni ezen, mert tudom, hogy ez valamilyen szinten az én hibám is, hogy így alakultak a dolgok, túl naiv voltam, stb., csak azt nem tudom, hogy hogy tudnék változtatni ezen.


Mert nagyon szeretnék újra bízni az emberekben, mert tudom, hogy nem mindenki szemét, és biztos vagyok benne, hogy vannak normális emberek is a világon, csak nem tudom, hogy hogy találjam meg őket, mert eddig mindig csak csalódnom kellett mindenkiben.


Szóval ebben kérném a segítségeteket, hogy mit tudnék tenni, hogy újra meg tudjak bízni az emberekben.


Előre is nagyon köszönöm!


2012. márc. 25. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
bár én csak 15 vagyok, szintén nagy nehézségeken mentem át, mind családi, iskolai, baráti, magánéleti szinten. újból összerakom magam. eljárok olyan helyekre amikre eddig nem. a művészetekben keresem az utam. alkotok. és érzem hogy egyre jobb.
2012. márc. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az eddigieket rendbetenni: atgondolni, es vallalni a felelösseget. Azert, ami veled törtent, hagytad vagy Te sodortad magadat, ill a hozzaallasod miatt elted meg igy, ahogy...stb.

Majd körülnezni, belatni, h vannak "normalis" emberek is. Hogy valtozunk, es a korabbi nem normalisnak is lehet normalis reakcioja. Hogy a bizalom nem azt jelenti, hogy barkinek barmit elmondok, erdemesebb sztem tudni, kinek mennyit. de alapvetöen az eselyt erdemes megadni...

2012. márc. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!