Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kell tennem? (barátság)

Mit kell tennem? (barátság)

Figyelt kérdés
Van az osztályban két lány barátom legyen a nevük ILONA, és MÓNI és egy legjobb fiú barátom CSABA. Régen mindig engem kedveltek a legjobban a lányok most Csabát. Előtte megint én előtte megint Csaba. Mostanában csak Csaba van a középpontban mindig őt akarják mindenben Ilonáék (mellé ülni, sorakozóban a párja lenni) Velem meg nem foglalkoznak ha mondok nekik a lányoknak egy vicceset akkor nem nevetnek de ha Csaba mondja másképp nagy nevetésbe fognak. Most csütörtökön vagy pénteken megy el Csaba és szeretném ha engem is ugyan úgy kedveljenek hogy nevessenek amit mondok/csinálok. (Most van rá lehetőség hogy bekerüljek a középpontba) Mit csináljak hogy 4 nap alatt meg kedveljenek annyira hogy én szórakoztassam őket?
2011. dec. 14. 15:47
 1/4 anonim válasza:

Szerintem szerelmesek Csabába. Ezzel nem versenyezhetsz. Azért megpróbálhatsz valami klassz lányos progit szervezni (pl. körömfestés, smink, stb...ebben Csaba amúgyse vehetne részt).

Más: Minek írsz ki neveket...?

2011. dec. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezek áll nevek
2011. dec. 14. 16:27
 3/4 A kérdező kommentje:
ja és boccs én is fiú vagyok ezt elfelejtettem írni
2011. dec. 14. 16:28
 4/4 anonim válasza:
Óóó,ez így egy kicsit más. Akkor ne sminkeljetek:P Hát hívd el őket moziba, vagy kirándulni, vagy csak egyszerűen menjetek el bulizni, énekeljetek, viccelődj velük sokat, használd ki, hogy tiéd a terep, amíg nincs ott a konkurencia.
2011. dec. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!