Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan ember a környezetedb...

Van olyan ember a környezetedben akit "őrültnek" nevezel?

Figyelt kérdés

Őrült alatt persze nem azt értem hogy effektíve szellemileg károsult, csak egyszerűen olyan akár extrém dolgokat is művel ami nem megszokott.


Ha igen konkrétan mit?


2012. márc. 26. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
hát konkrétan így még nem mondták,hogy őrült de betegnek már neveztek
2012. márc. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát, ja

és így utólag belátom, tényleg nem túl megszoktot dolgokat csináltam, de ez egész egyszerűen pillanatnyi elmezavar :)

egyébként akik régebbről ismernek, ha valami ilyet csinálok, és valami új ember van ott, mindig ilyeneket mondanak: "ő x. kicsit őrült, de majd megszokod"

És az elején angyon zavart, de már megszoktam, és másokat is belerángatok, így legalább nem egyedül cimkéznek meg :)

2012. márc. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van pár, de rám is sokszor mondanak hasonlóakat, bár ezt sokszor negatívan díjazzák :D
2012. márc. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!