Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem szemétség ez egy barátnőtől?

Nem szemétség ez egy barátnőtől?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A minap egy elég hosszú és kalandos úton voltam az ország másik felébe. És ahogy barátnőmnek írok, hogy legyen szíves a házit leírni, leírja, és nem is kérdez semmit az útról, hogy milyen volt...hanem rögtön azzal van elfoglalva, hogy az a fiú, aki neki tetszik hol nézett rá, és mikor. És ez nem először fordul elő. Mikor felvételizni voltam, akkor is semmit sem kérdezett, hogy milyen volt, hanem megint csak a csajos dolgaival volt elfoglalva. Túlreagálom?
2012. márc. 26. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Az őt jobban érdekli, legalább nem játssza meg magát. De biztos, hogy ő a legjobb barátnőd?????
2012. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Teljesen biztos, már lassan 5 éve. OKé, akkor azthiszem tényleg nincs igazam, és túlreagálom. De hát azért kicsit rosszulesett.
2012. márc. 26. 20:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ugyan már kinőttem a tini korból, de az ilyen dolgok mai napig felbosszantanak.

Barátnőmmel szoktunk futni, ezért mostanában tartjuk a kapcsolatot. De amúgy máskor sosem hívna fel, vagy sosem invitálna találkozóra. Mindig én hívom őt telefonon, mindig én hívom el kávézóba is. És amikor találkozunk, akkor is csak az idióta élettársáról megy a duma...


Komolyan, sokszor már nagyon idegesít, de mégis úgy vagyok vele, hogy a barátnőm. Együtt nőttünk fel, és volt idő, amikor nagyon szerettem vele lenni. Az ember változik. Biztos nektek is voltak/vannak jó napjaitok együtt.


Persze, nagyon idegesítő dolog, meg szerintem pofátlan is. Na de mit tehetsz? Én beszéltem még anno barátnőmmel a problémámról, egy ideig figyelmes is volt, és időnként azért megkérdezte, hogy velem mi a helyzet. Aztán ismét elfelejtődött...Szerintem vagy elfogadod őt így, vagy nem barátkozol vele.

2012. márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismerős...

Bármit mondok, ha komoly, fontos dologról van szó, akkor is, a barátnőm bámul bamba fejjel, nem reagál semmit, majd el kezd a saját dolgairól beszélni (2 barátnőm van, sajna mindkettő ezt csinálja...)

2012. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ismerõs... Én mindig végighallgatom ha panaszkodik, meg ha az új pasijáról áradozik, általában ha talizunk mindig az õ dolgai a témák. Ha én szeretném kineszélni azt ami nyomaszt, csak les, alíg várja hogy abbahadjam, hogy õ folytathassa a fecsegést.

A kérdésedre a válasz igen, szemétség. Legalább megkérdezhette volna, hogy hogy érezted magad az úton, mit csináltatok. Utána õ is elmondhatta volna, hogy mi történt vele míg te távol voltál.

2012. márc. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Örülök akkor, hogy nem csak én látom így. Természetesen ettől még nem fogom emiatt azt mondani, hogy akkor vége a barátságnak. Biztos a tinikor miatt van (14 évesek vagyunk), akkor azért elég sokan viselkednek máshogy :) És én sem vagyok tökéletes...
2012. márc. 27. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!