Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezzel a barátommal?

Mit csináljak ezzel a barátommal?

Figyelt kérdés

Gyerekkorunk óta ismerjük egymást. Amikor kicsik voltunk, csomót jártunk egymáshoz meg hülyültünk együtt. Általánosban elment, de tartottuk a kapcsolatot egész kamaszkorunkban.


Most 19 évesek vagyunk mindketten, de teljesen eltávolodtunk egymástól. Kb. egyórányira vagy még annyira se lakunk egymástól, úgyhogy akármennyit lehetnénk együtt. A gond az, hogy valahogy úgy érzem, nincsenek nagyon közös témáink, dolgaink. Én egy otthon csücsülős kutató, érdeklődő jó tanuló vagyok, aki sorra nyeri a tanulmányi versenyeket, de alig vannak társas kapcsolatai. Ő nem valami jó tanuló, egyszerű dolgok érdeklik, a sport meg a haverjaival lógás nála szerintem fontosabb, mint a suli. Elvan az ottani haverjaival, bulizik, csajozik.


Nem akarom, hogy bárki is félreértse, nem azért írtam ezeket, mert lenézném, csak valahogy érzékeltetni akarom, hogy mások vagyunk. Ami engem amúgy egyáltalán nem zavar, csak nem nagyon tudunk miről beszélni, amikor találkozunk (kb. fél évben egyszer). A természetünk is tök más, ő sokkal lazább, egyszerűbben fog fel dolgokat, mint én, aki csomót aggódom, és mindennek tudni akarom a miértjét. Amikor elmegyek hozzájuk vagy eljön hozzánk, általában a közös TV-zés vagy számítógépezés az, amit csinálunk. Nem nagyon tudunk mit csinálni. És engem ez nagyon bánt, mert egy nagyon jófej srác, egyik legjobb barátom, és nem akarom, hogy teljesen eltávoldjunk egymástól...


2012. márc. 26. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert közel laktok egymáshoz és régen jóban voltatok, még nem kell erőltetni a kapcsolatot. Ha tévézés és számítóképezés a témátok, akkor ha időnként találkoztok, foglalkozzatok azzal. Ha úgy adódik, hogy találtok valami közös témát, az jó, de ha nem, az sem baj, a közös szórakozás is valami.
2012. márc. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy beszélsz róla mintha szerelmes lennél.
2012. márc. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó: hülye vagy. Jó barátságról nem hallottál még?
2012. márc. 26. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!