Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátommal, gyakran szoktunk...

A barátommal, gyakran szoktunk összebújni ágyban, de még nem akarom elveszíteni a szüzességemet, és ezzel ő is tisztában van. De azért egy kis petting, szokott nálunk lenni. Nagyon kellemetlen, ahogy néha megmondja, hogyan csináljam. (többi lent (? )

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nincs mit szégyelni, hisz tapasztalatlan vagyok, ő meg már nem is szűz, mégis cikinek érzem, hogy néha-néha beleszól, hogy csinálajm. Nagyon égő, pedig tudom, hogy nem azért mondja, hogy kicinkeljen. Szóval linkelnétek oldalt, vagy tudnátok tanácsot adni, hogy mit csináljak, hogy ne kelljen szólnia, hogy pl. gyengébben, vagy ilyesmi.
2011. dec. 7. 16:28
 1/7 anonim válasza:
Ezeket, magadtól kell megtanulnod...ilyen dolgokhoz, nincs kézi könyv..majd a "dolgok" közben elolvasol egy használati utasítást? :) Hidd el..nem született mindenki "Szex Isten"-ként :D
2011. dec. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaj istenem. :( A szerelmet, szexet...A JÓT, nem lehet könyvből, meg cikkekből tanulni. Egyszerűen csak szeresd, és figyeld a reakcióját, nézz a szemébe. Az nem csak, hogy alapból felizgatja, de a szemében tükörként látod, hogy jól csinálod e. Ilyen egyszerű...
2011. dec. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ne érezd égőnek, csak segíteni próbál, hogy hogyan kényeztesd... ez normális, hisz nem vagy gondolatolvasó, nem tudhatod mi esik neki jól... ez fordítva is mehet, te is beszélhetnél neki mi esne jól, hol, és hogyan simogasson, puszilgasson
2011. dec. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig pont, hogy figyelned kéne rá. Nem fogja örökké mondani. Egyszer megtanulod úgy csinálni, ahogy a leginkább élvezi, onnantól kezdve tied a terep.


Figyelj rá. Ne sértődj meg azon, hogy segít. Javadra válik.



21F

2011. dec. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocs,h ezt mondom,és anélkül,h kötekedni akarnék,de abból ami írtál,abszolút kiderül,h nem vagy érett a szexhez!(tudom,csak pettingeltek, ami nem is baj,sőt)

mert ha az lennél,akkor nem így gondolkodnál!

a szexet tanulni kell,nincs abban semmi rossz,ha a barátod ,,tanítgat".Próbáld ezt megérteni és elfogadni!

25n

2011. dec. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem csak tapasztalatlanság, de új partner esetén sincs semmi ciki abban, ha a másik szól, hogy épp hol jobb neki. Nálunk is én vagyok a szűz (lány vagyok), a barátom pedig már több lánnyal is volt, mégis mikor először kényeztetett 'úgy', mondta, hogy szóljak, hol a jó. Nincs ebben semmi rossz, ha megtanuljátok, hogy tudtok a legnagyobb örömet szerezni a másiknak.
2011. dec. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem kell cikinek tartanom, én sem értem, de valamiért ilyen érzés. :S

Utolsó előttinek: Nem sértődöm meg, tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok tapasztalt, ezt le is írtam.

2011. dec. 8. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!