Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti már voltatok főellenségek...

Ti már voltatok főellenségek egy közösségben?

Figyelt kérdés

Társasház,lakótelep,falu stb.Én most épp főellenség lettem.Eddig is utáltam az emberereket,most még jobban.Most épp rám kenték,hogy terhes vagyok,lehet,ezt azzal hozták összefüggésbe,hogy leszoktam a cigiről és emiatt felszedtem egy pár kilót,ami persze nem vészes,csak meglátszik.(szerintem 9 hónap múlva már 3 gyerekem is lesz,csak ugye,titkolom:P).Nem ez a fő probléma,azt nem írom le,mert az emberek kisebbrendűségi komplexusával nem lehet mit kezdeni,úgyhogy le van sz@rva.Ezzel csak azt akartam érzékeltetni,hogy milyen ostoba és szemétláda emberek élnek a földön.

Tudjátok,mit fogok majd csinálni?Ha egyszer sikerül kiszabadulnom innen leprafalváról,a legközelebbi leprafalván úgy intézem a dolgokat,hogy ne ismerjek senkit.De faluban semmiféleképpen nem akarok majd élni,nem akarok semmilyen közösséghez tartozni,mert észrevettem,hogy mindenhol ez megy.

Kikészít ez a nemnormális környék.:(

Ti is tapasztaltatok ilyet?Vagy nem vettétek még észre?



2012. márc. 27. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok a munkahelyemen, csak mert 2 évvel fiatralabb vaygok midnenkénál és tapasztalatlan, mégis sokszor jobban végzem el a munkát és nekem ad igazat a főnök sok kérdésben.

A buta, unatkozó emberek szokása ez, a normálisaknak nincs ilyesmire idejük.

2012. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20 évvel, bocsi
2012. márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi azok vagyunk, csak azért mert "csak" albérlők vagyunk, van egy banya, aki mindenkit utál, aki bérlő. Mindenért mi vagyunk a hibásak szerinte. A szomszéd meg a másik pite, kis szerények, amikor találkozzunk, amúgy meg mindig figyelnek és ordítva veszekednek.
2012. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem voltam még, szeretem az embereket és minden társaságban megtalálom a helyem.


Amúgy én kíváncsi vagyok: mi az a fő probléma?

2012. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tényleg az unatkozó,tudatlan emberek csinálnak csak ilyet,folyton mások életében kontárkodnak.

4 Az emberek kisebbségi komplexusa miatti gyűlölet.

2012. márc. 27. 18:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy azt én is utálom, amikor BÁRMIKOR kimegyek a lakásból, a felső szomszéd épp akkor néz ki az ablakon....
2012. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én ezt már megszoktam...nálunk most az megy,hogy nem köszönnek vissza.Mindegy,így én sem fogok és ennyi.Csak ha ők köszönnek és én nem,akkor ebből könnyen botrány lehet.De már nem érdekel.Legyen.Már tök mindegy,hogy ok nélkül gyűlölnek e,vagy okkal.Nem kéne ilyen emberekkel foglalkoznom,de sajnos elég nehéz őket elkerülni az utcán,bár megpróbálok ezentúl olyan utakon menni,ahol nem futok össze ezekkel a retardáltakkal.
2012. márc. 27. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!