Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiatalok! Szerintetek mi...

Fiatalok! Szerintetek mi tudunk segíteni a süllyedő hajón, Magyarországon, vagy ez a hajó már menthetetlenül el fog süllyedni?

Figyelt kérdés
A fiatalok egy része elmegy más európai országba dolgozni, tanulni, élni. Én még itt maradtam, és próbálom javítani, fejleszteni azt a várost ahol lakom. A kérdésem az, hogy én teszem jól, hogy próbálok itthon Magyarországon menteni a menthetőt és jobbá tenni ezt az országot, összefogni az embereket stb... Vagy szerintetek itt már semmit nem lehet menteni hanem el kell hagyni a süllyedő hajót, Magyarországot?
2012. márc. 27. 19:57
1 2
 11/12 anonim válasza:
mi?! értehtően?
2012. ápr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
az előző válaszolónak: nem ártana odafigyelni a szövegre, és hogyha fogalmad sincs az egészről, ne köss bele a többiekbe!!
2012. ápr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!