Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bűnös vagy ártatlan?

Bűnös vagy ártatlan?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok Misi bácsiról, a rajztanárról, akit pedofíliával vádolnak? (Egyik kategóriába se illik igazán, de ide mégis egy kicsit, ezért raktam ide.)
2012. márc. 28. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy egy beteg állat aki gyerekeket molesztál...
2012. márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én egyértelműen a gyerekeknek hiszek. Ilyesmit ők nem tudnak kitalálni hisz nem is tudhatnak még ilyen dolgokról, hol hallottak vagy találkozhattak volna ilyennel? Még ha egy gyerekről volna szó meg lehetne kérdőjelezni de itt többről van szó.
2012. márc. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Hát én nem is tudom mit szóljak hozzá de egy biztos, nagyon elítélem az ilyen dolgot.
2012. márc. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

szerintem soha nem fog kiderülni.biztos, hogy rengeteg beteg állat van, olyanok, akikről nem is feltételeznénk sajnos. viszont hallottam én már 10 éves szájából röhögve, hogy ha ezt meg azt csinalja a tanárbácsi (beírás, stb) majd azt mondom, hogy pedofil....

ezzel nem azt mondom, hogy akiről szó van ártatlan, mert fogalmam sincs.

2012. márc. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nyilván egyőnk se tudhatja, csak érdekel, Ti mit gondoltok. Általában annyira lerí az emberről, hogy mit tett, de ezzel a tanárral kapcsolatban nem érzek semmi ilyesmit...
2012. márc. 30. 09:31
 6/12 anonim ***** válasza:

Azt mondta, hogy félreértik a kedveskedését.

Hát én nem tudom, de kedvesnek lehet úgy is lenni egy gyerekkel, hogy az ember megtartja a három lépés távolságot. Pláne a tanítványokkal.

De úgyis kiderül. Várjuk meg az ítéletet.

2012. márc. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Disi válasza:
Kár hogy látatlanban ítélkeztek. Nekem a közvetlen környezetemben van olyan ember akit hasonló dologgal vádoltak meg, azért mert nem tett meg nekik egy illegális dolgot (nem akarom részletezni milyen emberekről van szó, des szerintem mindenki sejti). Egy életre tönkretették. Belegondoltatok már abba, hogy ha benneteket vádolnának meg, akkor mit csinálnátok, mit éreznétek? Nem tudsz mással védekezni, mint hogy nem csináltál semmit... És igenis a gyerekek rettentő jól tudnak hazudni, ha az anyjuk azt mondja nekik. De senkinek nem kívánom, hogy ilyenbe legyen része.
2012. márc. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én nem ítélkezem, ahogy írtam, pont azért fordultam hozzátok, mert nem tudom, mit higyjek...
2012. márc. 30. 13:12
 9/12 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy nem zörög a haraszt, ha nem fúj a szél...

Nem látom be, egy anyának miért lenne jó ilyenre rávenni a gyerekét...

2012. márc. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy az anya veszi rá, szerintem ekkora kislányok lassan jobban hallgatnak a barátnőikre, mint az anyjukra...
2012. márc. 30. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!