Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a gothokról?

Mit gondoltok a gothokról?

Figyelt kérdés
azokra a mai fiatalokra gondolok akik mint valami divatot úgy kezelik ezt és nem jutnak tovább a fekete cuccoknál

2012. márc. 28. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak ők hordanak feketét!!

Rengeteg ilyen sítlus van xD Elég betegesek is...

Sőt vannak olyan nők, akiknek meg alapból a fekete tetszik és kész.

Én a Goth lányokat szépnek szoktam tartani (de kivétel mindenhol van). Na már most nem azokra gondolok, akik ízléstelenül néznek ki. Hanem a sötét, de nőies egyénekre...Az elvontság, művészet, halál, romantika, sötétség, titokzatosság pedig mindig vonzott főleg keverve.

Ennek ellenére simán eltudok képzelni kapcsolatot egy nem goth lánnyal. Én sok zenét szeretek, amire azt mondják goth vagy goth/doom metál. Ennek ellenére senki nem mondaná meg rólam külsőleg. Mindenki más...Ne a külső, hanem a belső alapján ítélj és ne általánosíts....Külsőleg is millió van. Te ismersz ilyeneket? Vagy küldenél egy képet, mire gondolsz?

2012. márc. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajom velük,sőt,azt hiszem,ez a stílus áll hozzám a legközelebb,bár semmilyen szubkultúrába nem tartozok.
2012. márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

az elsőnek válasz

nem a külső alapján ítélem meg őket csak ismerek ilyen személyt meg elég sokat látni úgy hogy egyik héten goth mármint fűző fehérítő hosszú szoknya fekete smink a másik héten mint valami másik ember rózsaszínben kelleti magát a népnek egy discoban

az meg hogy képet küldjek felesleges mert nem látszik rajta az ilyen volta

2012. márc. 29. 16:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyen embereket. Elég közelit is. Soha nem is értettem őket. Gyakran teli vannak téveszmékkel is és az igazságot nem bírják elviselni. Ez viszont nem azért van, mert valaki goth vagy nem goth. Az illető szerintem nem találja a világban a helyét.
2012. márc. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszolót teljesen osztom, külön tetszik, hogy megvan benne a nőiesség, míg ez sok szubkultúrában eléggé háttérbe szorul, vagy torz képet fest.

Viszont én magam nem lennék goth, nem szertem ennyire skatulyák közé szorítani magam.

Aki pedig minden héten váltogatja a stílusát tényleg csak így próbál valahova tartozni. Úgy is viszonylag hamar el fogja vetni a dolgot ahogy sikerült beilleszkednie valahova.

2012. márc. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Goth vagyok, az ilyeneket viszont utálom. Szerencsére mostanság kevesebb ilyen van, mint a 90es években. Aki divatozni akar, az most emo vagy scene, a goth már nem olyan felkapott.
2012. ápr. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!