Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bv- ből szeretnék átmenni...

Bv- ből szeretnék átmenni Rendőrségre, fel is hívtam és mondta, hogy semmi akadálya csak júniusba érdeklődjek, Szerintetek BV átenged?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 13:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

"Szerintetek BV átenged?"


Ez attól függ mennyit kaptál. Ha letelik átenged. Utána már ők sem korlátozhatják a szabadságod.

2012. márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
BV- nél dolgozom :D nem bennt ülök:D
2012. márc. 1. 13:57
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak költözés miatt kérném magam áthelyeztetni rendőrnek, de írták, hogy nincs átjárhatóság már a 2 "cég" között. Rendőrséget felhívtam ez ügyben és mondták telefonon, hogy semmi akadálya bv-ből átvenni. Csak attól félek BV parancsnok nem enged át :S
2012. márc. 1. 14:03
 4/17 anonim válasza:

Hogyne engedne? Ez nem engedés kérdése. Külön "cég". Egyik főnököd se küld a következő munkahelyedre, hogy "jól van, fiam, engedlek...".

Vagy esetleg attól tartasz, hogy később nem mehetnél vissza? A bv-ben mindig emberhiány van.

2012. márc. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Tehát azt mondod, hogy ha rendőrség átvenne nem tartana vissza a bv?
2012. márc. 1. 15:06
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem nem attól félek, hanem hogy visszafizettetik velem a tanfolyamot amit náluk tettem le:S nem tudom hogy a rendőrség át vállalja e?:S
2012. márc. 1. 15:10
 7/17 anonim válasza:

Figyelj, köteles elengedni. Nem is értem, mire gondolsz....

Ismerek vkit, aki bv és bv közt ingázik, és mindig tárt karokkal várják, mert nincs ember. Úgyhogy attól ne félj, hogy nem vennének vissza, ha esetleg nem jönne be a rendőrség. Más miatt meg nem értem, miért aggódsz.

Amúgy miért nem beszélsz a parancsnokkal?

2012. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Hát írtál alá a tanfolyammal kapcsolatban ilyesmit?
2012. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy most végeztem el a tanfolyamot tehát novembertöl vagyok bvs és ugye 1 év próbaidő. Ha felmondok vissza kell fizetni mindent. De rendőrség nem tudom, hogy átvállalja e
2012. márc. 1. 15:12
 10/17 anonim válasza:

Kezdhetted volna ezzel :)

Én azt csinálnám, hogy egy évig maradnék, közben keresnék egy tuti helyet a rendőrségen. Így tapasztalatod is lenne, ha újra a b felé sodorna a szél, és nem gond a tanfolyam se. És túl fogod élni, nem olyan kegyetlen az a bv, nemigaz?

2012. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!