Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért van, hogy ha kiírok egy...

Mért van, hogy ha kiírok egy értelmes kérdést érkezik rá 3-4válasz?

Figyelt kérdés
De ha kiírnám,h szétszexeltem az agyam a pasim bátyjával mit tegyek?egyből 20válasz jönne.mért csak ilyenre van sok válasz?
2012. márc. 29. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert ilyen az emberek értelmi színvonala.
2012. márc. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mert értelmes kérdésre elég annyi.
2012. márc. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a kérdésbe beleírsz valami bulvárost, például "szétszexeltem az agyam" az olvasók nagy része a természetes kíváncsiságának engedve rögtön lecsap rá, és még ír is valami blődlit. A valóban választ érdeklő kérdésekre pedig azok válaszolnak, akik segíteni akarnak és konyítanak valamit a témához. Az emberek már csak ilyenek! :D
2012. márc. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért,mert az értelmes kérdésre értelmes választ illene írni,az meg sokaknak megerőltető.

Szóval egyszerűbb a "szétszexeltem az agyam" kérdésre azt válaszolni,hogy egészségedre,mint egy értelmes,minden igényt kielégítő választ megfogalmazni.

2012. márc. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az értelmes kérdés lehet hogy csak neked az.
2012. márc. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi.akkor be kell érnem ennyivel.de jó lenne,ha több vélemény is lenne.meg azt sem szeretem,hogy sokan csak oltják a kérdezőt
2012. márc. 30. 07:28
 7/9 anonim válasza:

Az embereket az extremitások jobban érdeklik, mint az 'unalmas' értelmes kérdések.


Amúgy akkor ez egy értelmetlen kérdés akkor a definíciód szerint, mert ez már a hetedik válasz; úgy számolom. :)

2012. márc. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jól van na!:-Dde azért nem szokott ennyi lenni.pedig szerintem bárki tudna mondani pl.ajándékötletet anyáknapjára.
2012. márc. 30. 13:17
 9/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk lehet kiírom a pasim bátyjával szexeltem sztorit.:-Dkíváncsi lennék
2012. márc. 30. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!