Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Léteznek diplomás cigányok?

Léteznek diplomás cigányok?

Figyelt kérdés
és érettségizettek?
2009. jún. 16. 00:29
1 2
 1/12 anonim válasza:
11%
kizárt:D
2009. jún. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
jogra járok és nekem van egy cigány származású szaktársam, ergo érettségije is van, diplomája is lesz, mert nagyon okos és értelmes fiú
2009. jún. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Igen, velem is diplomázott egy cigány származású lány. Nagyon értelmes volt.

És képzeld! Ismerek tanulatlan, bunkó magyarokat is!

2009. jún. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 werte válasza:
76%
..én csak annyit fűznék hozzá, hogy a cigány nem egyenlő a romákkal. Szerintem aki értelmes diplomás fiú lány és kisebbségi, számomra ROMA, de a műveletlen suttyó, paraszt, lopom a pénzed, ölöm a nagymutterod pedig a cigányok! Sajnos a romák vannak kevesebben. Félre értés ne essék, nem vetem meg őket, mert vannak bunkó magyarok is. Csak az aránypárok nem megegyezőek! Fehéreknél nem a bunkók vannak többen!
2009. jún. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Miért ne léteznének? Köztük is vannak olyanok,akik szeretnének kikerülni ebből az annyira gyűlölt körből,és ennek egyedüli lehetősége a tanulás.

Szerintem pl. egy roma tanítót jobban elfogadnak a roma szülők,mert közülük való, ismeri az életvitelüket, gondolatvilágukat.

2009. jún. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy csomó. Nagybátyám annak idején cigány csajt vett el feleségül, az apósának zenemúvészeti végzettsége volt. De amikor jogász szakra jártam, volt 3 cigány évfolyamtársam is. Magyarországon nem a legrosszabb a cigányok integráltsága, pl. Romániában és Bulgáriában sokkal rosszabb a helyzet.
2009. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Ott van pl. Bársony Katalin szociológus, na ő echte cigány, cigányos viselkedéssel, és kommunikációval.

A cigányok cigánynak nevezik magukat, ez a roma szó olyan(mű), mint az egres, meg a burgonya. Senki nem használja otthon. Van magyarcigány, oláhcigány, zenész vagy teknős, stb, roma csak a törvényben meg a médiában létezik.

Sokan járnak egyetemre, sőt, pluszpont a bejutásnál, de az értelmiségi szakmák nem hagyományos ciányszakmák, inkább a művészet: film, zene, festészet, irodalom. Szerintem orvosira, jogra, szociológiára és pedagógiára mennek még nagyobbrészt.

[link]

2009. jún. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Nekem a korábbi háziorvosom volt cigány és nagyon szerette őt mindenki, sőt még más körzetből is átmentek hozzá
2009. jún. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
99%

08:53 - úgy tudom, most már nem jár érte plusz pont



Egyébként léteznek, én is ismertem egy cigány lányt pár éve, aki épp akkor járt egyetemre. Azóta lehet, hogy már végzett, de nem tudom, hanyadik évét csinálta éppen, úgyhogy az is lehet, hogy most fog diplomázni.

2009. jún. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
79%
Neked tuti nincs diplomád vagy ha van akkor nem tudom hol szerezted!!!!! ilyen barom kérdést feltenni.....
2009. jún. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!