Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » SOS! Hogy béküljek ki barátnőm...

SOS! Hogy béküljek ki barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Tegnap ugye bolondok napja volt így mindenki szívatott mindenkit! Van egy nagyon jó barátnőm, mostanában nagyon sokat segített nekem, meg én is neki tényleg nagyon jóba lettünk! Tegnap gondoltam ha már bolondok napja van megtréfálom azzal, hogy költözünk külföldre! Neki meg nem esett le, hogy hanyadika van és kb. 1óráig elhitettem vele! Utána kérdezte, hogy amúgy mikor megyünk? És mondtam, hogy akkor ha megnézed hanyadika van! Utána mondta, hogy köszöni ezzel most jól elrontottam a kedvét és bocsánatot kértem tőle azt mondta, hogy jolvan nincsen semmi, de most tudom, hogy haragszik! Facebookon is mindig írta a smileykat most minden mondat végére csak "."-ot tesz és látom rajta, hogy haragszik! Mit csináljak, hogy ne haragudjon érte? Valami jó idézetet is írhattok amit elküldhetnék neki! És légyszi ne ilyen válaszokat, hogy hülye voltam stb. mert tudom, hogy az voltam és, hogy nem kellett volna, főleg így, hogy vagy egy órán keresztül elhitettem vele..

Előre is köszönöm! Én: 14/L Ő: 16/L


2012. ápr. 2. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem érti a viccet, ilyen emberrel nem lehet mit kezdeni, majd megbékél.


Ne legyen lelkiismeretfurdalásod, bolondok napja volt, nem volt a viccedben semmi durva, van olyan, hogy nem veszi valaki a poént.


Majd elfelejti.

2012. ápr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. ápr. 2. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!