Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az mire jó, ha a gyereknek...

Az mire jó, ha a gyereknek mindent megvesznek, amire feltátja a száját?

Figyelt kérdés

Van pár család akit ismerek, vannak a 14 év körüli fiaik, és mindent megvesznek nekik, amire feltátják a szájukat. Most ez mire jó? Mit akarnak ezzel?

Sosem lesz az olyan gyerek önálló...


2012. ápr. 2. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmire nem jó, egy bizonyos határ átlépése után már elkényesztetésnek számít. Nyilván a szeretetüket akarják így kifejezni, még ha nem is a legtökéletesebb módon. De téged ez miért zavar?
2012. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert így is el van nagyon sok fiatal már kényeztetve, és nem fogják megállni a helyüket amikor felnőnek... Majd akkor is arra fognak számítani, hogy majd apa, apa, apa eltart, apa megveszi stb...
2012. ápr. 2. 18:13
 3/8 anonim ***** válasza:
S.I. faktor befigyel a kérdezőnél :)
2012. ápr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az mi a szösz?
2012. ápr. 2. 18:14
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Kérdező az utolsó mondatod hülyeség.Mi nagyon jó anyagi körülmények között élünk , és én is mindent megkaptam.Amikor meg lett a jogsim akkor autót egyből , amikor felvettek az egyetemre akkor lakást a közelben.Meg mindent amit csak szerettem volna.És hidd el teljesen önálló lettem.Magam vezetek egy vállalkozást.A szüleim keveset voltak otthon és sokszor én mentem boltba , én gondoztam a testvéreimet amikor beteg voltam , én főztem.Teljesen önálló lettem , önállóbb mint akkor a kortársaim.14-15 évesen elvezettem egy háztartást.
2012. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem úgy értem... Hanem 14 évesen az szerinted helyes, ha miiliós dolgokat megvesznek a gyereknek, aminek hasznát sem veszi? Jogsi, kocsi, lakás.... Ezeknek mindnek van haszna, de én most a haszontalan dolgokról beszélek....
2012. ápr. 2. 18:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy milliós dolgokat megkapnak csak úgy.Ahogy mondtam én mindent megkaptam.15 évesen olyan ruháim voltak , ahol a pólom többet ért mint valakinek az aznapi öltözete.A gyerek nem lesz önállótlan ez miatt.Én ebbe születtem bele mégis önálló vagyok.Viszont egy sok milliós autót biztos nem vennék egy 14 évesnek hisz még vezetni sem tud.Nos ha ilyenre céloztál akkor a hasonló dolgoknak ellene vagyok.
2012. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igazából motorra céloztam ami több mint 1 milla, de ez csak egy a sok baromság közül... Nagyon sok minden egyéb van, amit akarnak, és megveszik sok gyereknek.

A jó ruha, stb amit felsoroltál az nem butaság, hanem hasznos, és aki jó módú, miért ne tehetné meg? De vannak akik ezt a határt nagyon túllépik....

2012. ápr. 2. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!