Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kaptam egy e-mailt, mi szerint...

Kaptam egy e-mailt, mi szerint 4,5 millió dollár vár rám elefántcsontparton. Természetesen nem vettem be. Kell ezt jelentenem valahol? Vagy töröljek és kész?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
BRFK címére továbbíthatod, bár sokmindent nem tudnak kezdeni vele.
2012. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Én napi szinten kapok egy tucat hasonló izzadságszagú átverést, de valahogy nekem nem jutott eszembe jelenteni. Törlöm őket, oszt' annyi.
2012. ápr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

persze...napi szinten. Miért van hogy mindig van valaki aki azt állítja ugyanabból neki több jobb stb. Ez nem verseny!

Többször láttam már a Tv-ben hogy hányan beugranak ezeknek. Akkor még nem foglalkoztatott így nem figyeltem hogy végülis mi a teendő. Foglalkozik e ezzel a hatóság. Ez a kérdés ezért született. De egyesek napi szinten több is....persze...eh

2012. ápr. 2. 18:39
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Ez nem dicsekvés volt, te nehéz felfogású.
2012. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most őszintén, miért pontoztatok le? Bár sejtem, hogy a mostani válaszomat is komment nélkül lepontozod majd, kedves kérdező, de úgy gondolom, hogy semmi rossz nem volt a válaszomban. Azt írtam, hogy én is szoktam ilyesmit kapni és törölni szoktam őket. Ennyi az egész. Ez pedig nyilvánvaló, mert minél régebbi egy e-mail cím és minél több helyre regisztrál valaki, annál nagyobb eséllyel kaparintják meg a címét hasonló célzattal.
2012. ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!