Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jordan S. bevallotta, hogy...

Jordan S. bevallotta, hogy Jackson nem molesztálta, hát itt az ideje? A bevallásának, nem tul késö ez? Ennyi idö után ti mit mondanátok a család, meg a többi hozzátartozó nevében, pénz meg ment neki 22 millio dollár!

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 18:07
 1/8 A kérdező kommentje:
2009. júl. 10. 18:08
 2/8 anonim ***** válasza:
De, nagyon késő sajnos... :( Durva...
2009. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

És azt lehet látni, hogy sok szennyes bulvárlap még most sem tette közzé ezt a hírt, helyette a mocskolódás megy még mindig!!!


ALJAS VILÁG!

2009. júl. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igaz ,ezt nem nyomják 1000 el, ní mind1 de ezt látni kéne mindenkinek!
2009. júl. 10. 23:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az ügy tette taccsra Jacksont. Lehet, hogy még ma is élne, ha nem lett volna a molesztálási ügy. Talán ezért is nem tudott csendben maradni ez a k*cs*g sem most. Annyira utálom, hogy mindenkit csak halála után ismernek el. A bulvár kigúnyolta Jackot, amikor meg meghalt már teljesen másként írtak róla. A tehetséget akkor kellene elismerni, mikor él.
2009. júl. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amikor én ezt megtudtam...nagyon dühös voltam...és nemcsak Jackson miatt...hanem hogy ilyen szemétládák élnek...és szerintem is élne ha ez nem történik meg :@
2009. júl. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ezt eddig is tudtam, de örülök, h kitetted a kérdést, így még többen megtudják, h Michael ártatlan :)
2010. aug. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem Jordan S. a főgavallér, hanem az apja, aki szánt szándékkal akarta tönkretenni Michael-t. Erről még hangfelvétel is készült, amit sajnos nem vertek nagy dobra, nehogy véletlenül javítsanak Michael hírnevén :(

Mindenesetre a kisfiú (Jordan) is zsarolás áldozata volt akkoriban. Én is úgy gondolom, hogy ez (és a 2005-ös ügy) volt az alapja annak, hogy Michael lelkileg és testileg is ennyire kimerült a végére. Az embereken sajnos túlzottan eluralkodott a féltékenység, nem örülnek a tehetségeknek, hanem megpróbálják tönkretenni őket, ami szomorú. Elszorul a szívem, ha csak rágondolok, hogyan tették tönkre ezt a szegény Michael Jackson-t is :( R.I.P. :(


Amúgy légyszi ne "Jacko"-zzatok :) Nem akarok kötekedni, csak Michael annyira rühellte a "Jacko"-t, itt is egy videó róla :)

https://www.youtube.com/watch?v=qczWYy6sxDo

2013. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!