Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem bírja elviselni a...

Miért nem bírja elviselni a legtöbb lány, ha egy másik csaj szebb nála?

Figyelt kérdés

Jó nő vagyok. Nem nagyképűségből mondom, a visszajelzések mutatják. Egy valamit viszont nem értek.

sosem voltam/vagyok a társaság közepe. Szeretnék meghúzódni a háttérben, soha nem én viszem a témát, általában csendben vagyok.

Mégis én tűnök fel a fiúknak, megjegyzik hogy dekoratív vagyok, meg akarnak ismerni. Innentől kezdve a társaság női tagjai egyöntetűen elkezdenek fújni rám, mintha a világ összes pasiját birtokolnám. Holott -egyenlőre - pusztán beszélgetésről lenne szó.

Nemrég egy barátnőmmel voltam buliban. Ő hívott azzal, hogy velem akar beszélgetni. Aztán mikor ott voltunk szó nélkül faképnél hagyott hogy tetszelegjen egy srácnak. Amikor az megjegyezte hogy velem szeretne beszélgetni mert én jobban tetszek neki, akkor a "barátnőm" közölte vele hogy nekem úgysem az ilyen pasik tetszenek, odament hozzám és elkezdett szidni hogy hogy merek szebb lenni nála. Itt tellt be a pohár.

Aztán a lakótársam felhívott magához egy fiút, aki szintén megjegyezte hogy jól nézek ki, megismerne. Erre hallottam amint mindennek elhord a nő.

Középiskolában is kiközösítettek a lány osztálytársaim, mert a fiúk mindig odajöttek beszélgetni hozzám.

A vicc, hogy soha egyiktől sem akartam semmit, évek óta reménytelenül szerelmes vagyok egy teljesen átlagos srácba, akit a legtöbben észre se vesznek. Feketében járok, ritkán nevetek és a külsőmön kívűl szerintem egyszerűen unalmas vagyok ezért nem is értem őket.

Szinte meg vannak őrülve ha azt hiszik, tetszek egy helyesebb fiúnak. Pl. a legjobb barátnőm hónapokig nem akarta bemutatni az új párját.

Kezdem nagyon unni az egészet, úgy érzem, ennél visszafogottabb, szerényebb nem tudok lenni.


2012. ápr. 2. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Tudom , mirol beszelsz...( en rut kiskacsabol lettem sokkal szebb, akkor azert piszkaltak, es voltamne nevetseg targya,most meg azert vagyok az utalat targya mert viszonylag jol nezek ki.)Ne foglalkozz veluk, egyszeruen irigyek es nem is tudjak elkepzelni h a kulsod ellenere nem vagy elszallva magadtol vagy esetleg nem a kulsosseg a vilag kozepe.

Az a durva h en amikor csunyacska is voltam soha nem utaltam a nalam szebb noket, nem is mondhatni h irigykedtem, el voltam azzal foglalva h lehetek ilyen ronda onkritikammal es azon voltam h jobb legyen.)


Legy komoly es tekintelyes, ne adj a tamadasukra lehetoseget, mutasd ki megjobban h Te ettol nem erzed magad felsobbrendunek! sok csunya ember irigy ezzel sajnos egyutt kell elned.Az o jellemhibajuk, nem neked kell lealazkodnod!

2012. ápr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

"Miért nem bírja elviselni a legtöbb lány, ha egy másik csaj szebb nála?"


Mert a nők alapvetően versenyszelleműek, erre vannak "programozva". Az a biológiai programjuk, hogy megszerezzék a legígéretesebb hímet. Ehhez pedig a legszebbnek kell lenni a vidéken. Ezért a többi nőt vetélytársnak tekintik, és ha egy nőt szebbnek látnak maguknál, az kikészíti őket.


A nők versengése sokkal kiélezettebb, mint a férfiaké. A férfiak ugyanis alapvetően nem arra törekednek, hogy megszerezzék a tökéletes nőt, hanem arra, hogy minél több nő legyen meg nekik. Ezért kevésbé hasonlítgatják magukat más férfiakhoz, és ezért (is) tudnak jobban kooperálni és barátságokat fenntartani, mint a nők.


Egy egyszerű példa: mondjuk van 2 nő és 2 férfi. Ha az egyik férfi elkezd járni az egyik nővel, akkor mit csinál a másik férfi? Még van egy szabad nő, tehát annál próbálkozik. De mit csinál a szabad nő? Elkezd udvarolni a már foglalt férfinak, mivel a foglalt vonzóbb, mint a nem foglalt. Ugyanis ha egy férfi foglalt, akkor nyilván kívánatos, tehát érdemes lecsapni a másik nő kezéről. Ha van N db nő, akkor egy férfi ott lát N db nőt, akik különböző mértékben, de szóba jöhetnek számára. Ha van valahol N db férfi, akkor a nők ott fejenként 1 db férfit látnak, a számukra legvonzóbbat.

2012. ápr. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mert az egojuk nem tudja elviselni..az igaz barátaidat pedig majd akkor fogod felismerni amikor melletted állnak..

amúgy nem küldenél magadról egy-két képet? kíváncsi lettem hogy nézel ki! meg írtad hogy tetszel sok pasinak és kíváncsiság! :)

priviben is küldheted


amúgy nem kell visszafogottnak és szerénynek lenned olyan legyél amilyen vagy és mások miatt ne változz meg!



14L

2012. ápr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem nincs veled gond
2017. máj. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!