Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan emberrő...

Mit gondoltok az olyan emberről aki?

Figyelt kérdés
...simán elvesz akár 20 ezer ftot a rokonátó, ha tudja h nem derül ki?
2012. ápr. 5. 19:54
 1/7 A kérdező kommentje:
*rokonától
2012. ápr. 5. 19:58
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem derül ki, akkor jó sok pénze lehet..Bár nem biztos.

Azt, hogy szüksége volt rá. És vagy nem gondolkodott vagy egy szemét. Mindenestre tuti önző. Bár kérdés, hogy mire vette el és miért. És mennyi időre.

2012. ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudtad, hogy így jártam? Férjemtől és tőlem is lenyúltak egy tízest, két egymást követő hónapban. Azóta üres pénztárcával járunk oda.
2012. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetet tudnék én mondani neked, nem velem, de hasonlót, most nem mesélném el...


Én nagyon rossz dolognak tartom. Ha szüksége volt rá, kérhette volna, biztos a rokona segített volna rajta.

2012. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

... második kommentelő: ez csak véletlen lehet. :D


hát h mennyi időre, örökre...:)

h mire, sajá szórakozásának fedezésére.

2012. ápr. 5. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy elsősorban egy ilyen személy nem nevezhető embernek.
2012. ápr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Főleg, hogy testvérként vagy szülőként lopott meg. 2 éve történt, de a mai napig nem tudjuk melyikük volt.(2. voltam)
2012. ápr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!