Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg eláshatom magam?...

Tényleg eláshatom magam? Ennyire megalázó lennék?

Figyelt kérdés

Ma voltam egy üzletben a párommal,hogy mobiltelefont vegyünk.

Egy fiatal ügyintéző lányhoz kerültem aki elkezdte a papír munkát ami ezzel jár.

Mondja nekem,hogy kettő fényképes igazolást kér tőlem.

Mondtam,hogy csak a személyit hoztam,megoldható,hogy mindent megír,félreteszi,addig a párom hazaszalad az útlevélért.Így nem kell újra órákat eltöltenem az üzletben.

Erre a lány:

-nem kell az útlevél,jó lesz a jogsi is.

mondom neki,hogy sajnálom,de nincs jogsim (37 éves nő vagyok)

Erre a következő történt.A lány felállt végignézett rajtam úgy,hogy láthatóan elhúzta a száját,és lekezelő hangsúllyal,kikerekedett szemmel affektálva kérdezte

-niiincs jogsid??????Neeemááárrr.Ez komoly???????Tényleg nincs jogsid??


Azt hittem elsüllyedek szégyenemben.Először elszégyelltem magam,olyan megalázónak éreztem az egészet.Majd dühös lettem.

Mérgemben azt mondtam a lánynak,hogy

-nincs jogsim! és most?? Akasszam fel magam?Adj egy kötelet mindjárt itt felkötöm magam..oké??Vagy most kívülálló lettem?? számkivetett vagy mi???

Majd mérgesen elhagytam a helyiséget.

A párom ott maradt,(ő is dühős lett,mert mindennek a szemtanúja volt),ő finoman,szinte kedves hangsúllyal mondta a lánynak,hogy Legközelebb adja meg a vevőknek a tiszteletet még akkor is ha neki nem tetszik valami.

Még most is tejesen el vagyok keseredve.Tényleg ennyire megalázó ha valakinek nincs jogosítványa???


2012. ápr. 10. 19:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Nem megalazo, bunko volg a csaj.
2012. ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Ugyan,dehogyis megalázó! A csaj tuti nem volt százas. :) Ez miatt ne érezd kellemetlenül magad!
2012. ápr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%

1. Mi az, hogy kettő fényképes igazolvány kell? Nekem csak egy van, akkor már nem is kapok mobiltelefont. Elég a személyi, a "kedves" lány rosszul kérte.

2. Semmi szégyen nincs abba, ha nincsen jogsid. Senkinek semmi köze hozzá, ha nem akarsz vezetni.

2012. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az affektáló kisp*csának meg úgy lett jogsija, hogy kitett mellekkel ment a gyakorlati vizsgára vagy tudta használni máshogy is száját, mint értelmetlen beszédre.

Ne foglalkozz vele! Én 23 éves nőként is sokszor megkapom, hogy jaj, pedig kéne az a jogsi, el is hiszem, de Istenem, mi van, ha valaki azért nem akar, mert fél tőle és úgy érzi, alkalmatlan lenne? Meg mi van azokkal, akiknek nincs rá pénzük? Vagy szükségük nincs rá? Én kértem volna a főnökét, hogy tudja kit nézzen hülyének...

2012. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
93%

Én a helyedben letojnám azt a fiatal kis nőcit! Mi köze hozzá, hogy van-e jogosítványod, vagy nincs? Édesanyám 42 éves és tessék, nincs jogosítványa. Ettől még nem érzi magát megalázóan. Szerintem ne foglalkozz vele! Idióta az a hölgyemény. Egyáltalán nem megalázó.

15/L

2012. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%

Mivel a jogosítvány nem olcsó, az autó fenntartása pláne, a kis liba tényleg befoghatta volna.

Ilyenkor kell azt mondani, hogy autót vezetni nem tudok, de a Vásárlók Könyvébe (panaszkönyv) még tudok írni az ügyintézők bunkóságáról pár mondatot.

Egyébként ismertem olyan lányt, aki nem tehette le a vizsgát, mert annyira rossz volt a szeme, hogy emiatt lassabban reagált vezetésnél. (Kontaktlencsét hordott, de még így is.) Orvosi vizsgálaton nem felelt meg.

Egyébként meg a városközpontban lakom, még biciklire sincs szükségem, mert minden irtó közel van, minek lenne szükségem autóra? Nekem ugyan van jogsim, de 15 éve nem vezettem.

2012. ápr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%

Nehogy már egy bunkó kis picsusz így el tudja rontani a napodat!!!!

Ne is foglalkozz vele,nem szabad ennyire a lelkedre venni. Persze elhiszem, hogy szarul esett,hogy úgy beszélt veled, mintha ő szarta volna a spanyolviaszt,de nem tettél semmi olyat,ami miatt neked kéne szégyellned magad!

És remélem a pénzeteket másik boltban költitek el!

2012. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
37 éves nő vagyok nekem sincs !!! Nem gáz !!! Nekem azért nincs mert mindig / ezer felé figyelek / ezért elég szét szort vagyok ,és nem tudnék a kreszre kocentrálni : Igy legalább nem okozok bajt ::: Ha leg közelebb igy jársz akkor mond azt ,hogy eü okok miatt nem lehet, nem látsz jól, vagy baleset miatt rosszak reflexeid : Az ilyen ügyintéző meg NÉZZEN MÉLYEN MAGÁBA!!!!
2012. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Gondok vannak itt a megalázó szó értelmezésével...

Még nem késő panaszt tenned a csaj főnökénél.

2012. ápr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Na ennek pont a panaszkönyvben van a helye. Elkényeztetett kis p.csa lehetett a kis csaj apuci biztos tolt egy járgányt a segge alá. Kismillió embernek nincs jogsija se kocsija nekem se. Diplomás barátaimnak sincs.

Jól tetted, hogy kiverted a cirkuszt én holt biztos odahívattam volna a boltvezetőt.

Én is kereskedelmiben végeztem nekünk tanítottak viselkedést, ember ismeretet, vevőkiszolgálást, stb. Manapság nem a szakképzettek ülnek egy üzletben elég ha fiatal vagy és csini majd valami gyorstalpalón a szádba rágnak néhány alap dolgot. Egyébként meg minek jogsi, útlevél egy rohadt mobilhoz?

Én is vettem nem egyet nem is egy helyen de mindig elég volt az igazolvány.

2012. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!