Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A fiatal zsírlaza "boltoccsávó...

A fiatal zsírlaza "boltoccsávó" (csak egy mezei pénztáros részmunkaidőben) a helyi éjjelnappaliban ok nélkül szivat, meg beszólogat, meg szeretném szivatni, ötlet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el faggatni a boltban kapható termékekről. mindent tudni akarj róluk: az öblítőben pontosna milyen adalélok vannak; hátul az összetevőknél kérdezz rá, hoyg ez meg az micsoda, kritizáld a zsemlét meg a kiflit, hogy túl száraz/fonnyadt; drágáldd a csoki meg a chips árát. ki fog készülni idegileg. aztán ha elkezd hepajkodni, mondd meg neki, hogy fel fogod jelenteni a fogyasztóvédelmiseknél, mert tejespulton bogarak másztak és le is fotóztad őket:)
2009. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nemnem, ez ilyen helyi menőcsávó

MSN:

le kell mennem vásárolni, pill

*re

*lemegyek:

lazacsávó (max 19 éves, 8 általánosa se lehet meg kb, nem vágom mit keres ott)

nincs kiírva ár

odanyújtom neki, bocsi nézd már meg mennyi az ára

háááánemlátodhogysoráááll?

talánvégigkéneváárniii

mondom talán ki kéne írni az árakat

na ne szólogassááá be azt ajánlooom


beállok a sorba, hogy megvegyem amit kivettem... én következek, oldalt áll valami cigánysrác, erre látványosan lehúzza előttem a kóláját...

mondom ezt miért kellett?

ne szóóólogassáááá be me leveeerlek (a boltos srác)

mondom én nem akarok problémád, de elárulhatnád mi a bajod...

ajálom iiiiis, hogy ne akarjáááá problémáááát

*na mindegy... nem vagyok egy egyszerű ember... ki lesz rúgatva

*még ezen a héten beszélek a főnökével, hogy láttam, hogy pár haverja amikor bejött a boltba, fizetés nélkül kiengedett nekik árut.


ilyesmire gondoltam

(felismertél kisköcsög?)

2009. jún. 18. 20:34
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Panaszkönyv.

Nem flörtöl veled véletlenül?

2009. jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

lehetséges, elég nagy köcsögnek tűnt :)

panaszkönyv? mit érek el vele? semmit... csak kiröhög..

2009. jún. 18. 20:41
 5/6 A kérdező kommentje:

még arra gondoltam, hogy visszaszólogatok neki addig amíg nekem nem esik

aztán leállunk "megadom magam", kimegyek, és hívom a zsarukat

ugye a kamera felvesz mindent....

2009. jún. 18. 20:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Panaszkönyvbe írj be mindent ,azt tovább kell küldeni neki,sorszámozott hivatalos. Ha nem adja oda,főnök és fenyegetés a fogyasztóvédelemmel.Ki kell rugatni az ilyen büdös barmot,nyilván a többi vevővel is topa.
2009. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!