Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen zenét hallgatnak a...

Milyen zenét hallgatnak a sikeres emberek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 13. 23:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

operát:D


de szerintem nagyrészt ugyan azt mint bárki más.

2012. ápr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván olyat, amilyent szeretnek.
2012. ápr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Általában amit szeretnek.
2012. ápr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ugyanazt mint mást, lehet ilyen hülye sztereotípiákat mondani, hogy klasszikust meg operát, de ez nem igaz. Nem függ össze egyáltalán az ízlés és a sikeresség.
2012. ápr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy mi a sikeres ember?

Egy vezérigazgató sikeres valamilyen szempontból. Viszont egy író is, sőt, szerintem az én anyukám is bizonyos szempontból sikeres, mert felnevelt két gyereket gyakorlatilag nagyrészt egyedül.

Mégsem állíthatom, hogy mondjuk egy Bill Gates típusú ember és egy anyuka ugyan azt a zenét szereti.


Másrészt láttam már olyan üzletasszonyt, aki klasszikus rockot hallgatott, meg olyan edzőnek készülő egyetemista srácot is, aki él-hal a komolyzenéért. Erről ennyit.

2012. ápr. 14. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 gepzene ***** válasza:
Kicsit módosabb fiatalok közt elég sokan szeretik a chill house dolgokat, meg acid jazz akármiket. Nem a tojáshéjon billegőkről beszélek.:)
2012. ápr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kik azok a tojáshéjon billegők? :D
2012. ápr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A volt főnököm pl. sikeresnek mondható, hiszen középvezető egy nagy külföldi tulajdonú energiavállalatnál. Egész nap a leggagyibb helyi rádiót hallgatta az irodában, múv lájk dzsegör meg ilyenek. Néha youtubeon berakott egy kis gunsnrosest meg ilyeneket, de a rádiót eközben se kapcsolta ki.
2012. ápr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!