Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen egy közkedv...

Szerintetek milyen egy közkedvelt, sikeres ember?

Figyelt kérdés

Ahogy látom,az ilyen emberek nem törődnek a negatív kritikával(még ha építő jellegű sem),elégedettek magukkal,nem adnak más véleményére,törekvők és sokszor elnyomnak másokat.Nem érdekli Őket ha a sikerhez vezető uton a többi embert megbántják,megalázzák.Szeretnek a középponba lenni,hangosak.Vezető egyéniségek.

Ha sikeres akarok lenni az életben,akkor nekem is ilyenné kell válnom?Nem akarok elnyomott lenni.Bár most sem vagyok az,de még iskolába járok.Hamarosan főnököm és kollégáim lesznek,ahol ki kell vívnom egy bizonyos tiszteletet.Viszont nem akarok s*ggnyaló lenni,de azt sem,hogy más ugráltasson.

Amikor gyakorlatra jártam a főnököm eléggé kikészített.Én próbáltam mindenben a kedvébe tenni,szorgalmas és segítőkész voltam,talán túl alázatos is,hisz én még akkor javában tini,Ő pedig felnőtt,ráadásul valamilyen értelemben a munkaadóm volt.

Ráérzett,hogy ki lehet használni és meg is tette,sokszor tett nevettség tárgyává.

Tehát nektek,akik sikeresnek érzitek magatokat,milyen jellemvonásaitok vannak?

Nem szeretnék elnyomó,de elnyomott sem lenni.Megtalálhatom az arany középutat?Várom a tanácsaitokat!

22/L


2011. aug. 13. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
szép, okos, humoros
2011. aug. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyemen a sikeres emberek mind lefeküdtek a főnökkel... szerintem nyalni is tudni kell.


De komolyra fordítva a szót: a sikeres ember magabiztos, akkor is megy a saját elképzelése után, ha a fél világ lebeszéli róla. Tudja milyen helyzetben hogyan kell viselkednie, jól kommunikál.

2011. aug. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a siker lényege a hazugság, mások ajnározása, megflelni az átlagnak, a kisebbség meg le van... a közkedvelt sikeres emberek néha értelmesebbek is, mint azt mutatják magukról, de hogy mennyire boldogok, arra nem vennék mérget. szerintem nincs értelme egy hazug életnek.
2011. aug. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
több értelme van egy igaz,de boldogtalan életnek?
2011. aug. 14. 15:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, mert egyikben sem vagy boldog, de akkor legalább önmagad vagy. habár lehet hogy egyesek élvezik a képmutatást
2011. aug. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Talán nem képmutatás,talán ők valóban olyanok lettek egy idő után amit csak mutatni akartak.Így nem is veszik észre milyen sz*r alakok.

Húha ez már bonyolult:)

2011. aug. 14. 21:03
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

lehetséges az is, ez külön téma hogy miből áll az ember és mi a része

magamból kiindulva én nem tudnék boldog lenni egy hazug életben. nyilván vannak hazugságok amik néha az életbenmaradást adják, csak bizonyos félelmek ugyanerre s szintre emelik a hétköznapi képmutatást is.

2011. aug. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!