Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyméretű posztert jó áron...

Nagyméretű posztert jó áron neten (/Pesten) hol tudnék csináltatni? (Saját fényképből! )

Figyelt kérdés
Milyen méreteket lehet választani és milyen áron, esetleg ebben tudnátok nekem segíteni? Az ismert drogériákban szoktam képet előhívatni, de az ottani legnagyobb méretnél nagyobbat szeretnék! Ha belinkeltek nekem ilyen oldalt, az is jó! Előre is köszi a válaszokat!

2012. ápr. 15. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ, küldtem nekik árajánlat-kérést. (És felpontoztalak.)
2012. ápr. 15. 17:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem!!! :) a zöld pacsit köszi!
2012. ápr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megmondanád, Kérdező, milyen címszó alatt találtad? Engem is érdekel, de annyi minden van ezen az oldalon. És amúgy Te ezt szobába akarod? Csak azért kérdezem, mert én arra gondoltam.
2012. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha vmi együttesről szeretnél, csak sehol nem találtál róluk, akkor itt is találhatsz: www.usapolo.hu
2012. jún. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szia! Az a baj, hogy ajánlatot kell kérni azon az oldalon, és a pasi írt kb 10-féle lehetőséget, hogy miből lehet választani, és mivel egyiket sem ismerem, és ezt írtam is neki ,hogy küldhetne legalább valami képet a mintákról, közölte, hogy inkább menjek be hozzájuk és ott nézzem meg. Szóval mondtam neki, hogy akkor köszi.

Ezért emeltem ki a kérdést újra, hátha van olyan oldal, ahol árak és minták is vannak esetleg.

2012. jún. 10. 10:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Én láttam már más ilyen oldalt. csak az a baj, hogy nekem is linkelték, és nem tudom a nevét. Csak biztatnia karlak, hogy avn még esély ilyenre.
2012. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

*biztatni akarlak

*van

bocsi

2012. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi :).
2012. jún. 10. 19:45
 10/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Gondoltam, megosztom Veletek, hogy a Cewe fotónál csináltattam 50*70 cm-es posztert a képemből, 1995 ft-ra le van most értékelve. Nagyon szép lett! Az ikeában pedig lehet hozzá olcsón keretet venni, olyat, amin az előlap műanyag és nem üveg, és a kerete pedig papír-szerű, így kb. 4000-ből megúsztam...
2012. júl. 15. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!