Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Sima Fényképből (negatívok...

Sima Fényképből (negatívok nélkül) hol tudnék digitálisat csinálni, csináltatni?

Figyelt kérdés
Van egy csomó régi fényképem és szeretném karácsonyra meglepni az egyik szerettemet egyedi fényképes ajándékkal, csak az a baj hogy a legtöbb helyen csak digitális fényképekből készítenek ilyesmiket :(mitévő legyek? ( a fényképekhez már nincsenek meg a negatívok) Előre is köszi
2009. nov. 1. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Scanneltesd be őket. Én is ezt csináltam, az összes régi képet bescanneltem a gépre:) Aztán ha ez megvan már csinálhatsz vele amit akarsz.:D
2009. nov. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Veszel egy jobb minőségű scannert a számítógéphez és saját magad be tudod digitalizálni a képeket.

Minimum 1200 vagy 2400 dpi felbontásút válassz.

2009. nov. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak ezért felesleges venni egy scannert, több tízezer forintért... Érdeklődj a neten hogy a közeledben hol van ilyen szolgáltatás, sima fényképről bescannelni, és ott biztos fel lesz tünteve az ár is.
2009. nov. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!