Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetek barátokat?

Hogyan szerezhetek barátokat?

Figyelt kérdés
Nehezen ismerkedek, egy bizonyos idő kell mire megnyílok, és el tudok beszélgetni akármiről. De van akivel nem. Nincsenek úgy barátaim, csak 1-2, de az messzebb lakik tőlem. Hogyan tudok itt lakó emberekkel barátkozni, igazából nem is nagyon sétálok csak a szüleimmel és nem járok szinte sehová, mert egyedül meg semmi kedvem és nincs társaságom....:S Ciki, de ez van.:( Légyszi segítsetek, hogyan változtassak ezen. Ebből kifolyólag barátom sincs most, akivel mehetnék akárhová és így ismerkedni sem nagyon tudok:(
2009. jún. 19. 21:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozol vagy suliba jársz még?
2009. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mármnint úgy érted, meleg vagy és barátot szeretnél? Vagy csak "sima" barátokat?
2009. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
suliba járok még, és sima barátokat nem vagyok meleg, de am. lány vagyok:)18
2009. jún. 19. 21:08
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha sulizol még, akkor szerintem könnyebb dolgod van, mintha mondjuk munkanélküli lennél, és csak otthon ülnél. Ha félénk vagy, akkor szedd össze minden bátorságod, és beszélgess pl az osztálytársaiddal, kapcsolódj be az ő beszélgetésükbe, stb. És nagyon fontos, hogy sokat mosolyogj! Ez tapasztalat ;)
2009. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ugyan egészen másfajta "barátságokra" lehet szert tenni a neten, de azok is kiteljesedhetnek egy bizonyos idő után.


Nem azt mondom, hogy most rögtön menj fel chatre, és első pedofilt, aki rád kattint vedd fel az msn címedre, de megéri ilyen helyeken is keresgélni unalmas estéken. Talán még a Hotdogot tudnám ajánlani. Semmilyem "hátsószándék" nélkül regisztráltam anno, és rengeteg ismerőst szereztem, az egyik fiúval még találkoztam is párszor. A mai napig irogatunk egymásnak, és ha segítség kell, mindketten számíthatunk a másikra.

2009. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

Nem hiszem el , minden passzol. Úgyan így vagyok én is csak 17 éves. És fogadjunk, h nem vagy csúny és néhányan irigykednek rád. És már bejött neked egy csomó srác, de egyikhez sem mertél közeledni. Ja és néha rádjön a sírógörcs. Magányos vagy és bármit megtennél, h egy pici szeretetet is kapj.

Bocs, ha baromságot írtam, csak magamból indulok ki...

2009. jún. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Nos ha egykorú lennékm veled akkor simán beszélhetnénk MSN-en. De sajna nem vagyok a te korosztályod:-(
2009. jún. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Egyébként ugyan az a bajom mint neked csak én 31/f vagyok:-(
2009. jún. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%

22:33

Úgy bírom amikor ilyen idióták válaszolnak.

A lán ymondta h 18 éves, akkro mit kavarsz itt és miért jössz ezzel a baromsággal h pedofil aki rá kattan ??

Észnél vagy? Tudod mit jelent a szó??

2009. jún. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Szia. hát suliban ismekedj osztálytársakkal ha ők mennek bulizni menej el velük. ha csak bemennek városba menj el velük egy kétszer és azt veszed észre, hogy már is van egy két haverod akiből késöbb uj haverok és valakiből lesz egy barát:) de ha unatkozol vegyél fel msnen:D 21/f
2009. jún. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!