Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért raknak fel az emberek...

Miért raknak fel az emberek olyan dolgokat a közösségi oldalakra amiket nem akarnak nyilvánosságra hozni?

Figyelt kérdés
Most már másodszor szorultam a munkahelyemen mert elmondtam munkatársakról olyan dolgokat amiket felraktak. Minek kell felrakni ha titokba akarják tartani?És azt mondják hogy én turkálok az életükben.Én azt mondom ha valakit az ilyen dolgok zavarnak ne rakja fel magát.
2012. ápr. 19. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, a közösségi oldalakra mindenki csak azt rakja fel, amit nyilvánosságra akar hozni. De azért nem felejtsd el, hogy a munkahelyeken nem mindenki bújja a közösségi oldalakat, s amit felraktak, valószínűleg nem a kollegáknak, főnököknek szánták. A békesség érdekében olvad el, raktározd el magadban őket, s csak akkor vedd elő, ha nagyon muszáj. Ezzel sok felesleges konfliktust megelőzhetsz.
2012. ápr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert az emberek hihetetlenül ostobák.
2012. ápr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez kétoldalú dolog. Másnak a meggondolatlansága nem ment fel téged sem az esetleges pletykálás alól. Nyilván neked azt kell figyelembe venned, hogy mit mondtál el a munkatársadról, kinek, milyen okból és milyen céllal.
2012. ápr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na, én ugyanilyenbe szaladtam bele most a suliban, csak annak egy telefon volt az alapja.


Az egésznek az alapja az volt, hogy én azt hittem, X tud Y-ról, ezért ismeri a helyzetet, de kiderült, hogy nem, ezért most én vagyok a kétszínű, és hasonló "finomságok".


Az a baj, hogy sokan sose értik meg, hogy az ember vagy kereken mondja meg a másiknak, hogy mi van, vagy tartsa magában.

2012. ápr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!