Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha a borítékra az írányítószám...

Ha a borítékra az írányítószámot és a várost felcseréltem, ugyanúgy célbe ér a levél? Vagy nem?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 20. 23:16
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
nagyon fontos levél, kiírtam minden bánatomat,remélem célba ér:S
2012. ápr. 21. 00:34
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan célba ér a leveled. Rajta van minden csak nem jó sorrendbe. Amelyiket a gép nem tudta feldolgozni az azért a postások is átnézik. Pl aki nagyon rondán ír az sem ismeri fel a gép, de a postás igen!

Fontos leveleket legközelebb ajánlotlevélként add fel, így biztos hogy megkapja a levelet.

2012. ápr. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
elsőbbségivel adtam fel.
2012. ápr. 21. 00:56
 14/23 anonim ***** válasza:
akkor meg ne aggódj.
2012. ápr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, oda fog érni. Az igaz, hogy először gépi szortírozás van, de amit a gép visszadob, azt kézzel pakolják a megfelelő helyre.

Sőt, nyáron volt olyan, hogy a saját címemre küldtem saját magamnak képeslapot (poénból :)), viszont véletlenül a régi irányítószámomat írtam rá, mert pont akkor költöztem a város egyik végéből a másikba, aztán mégis odaért.

2012. ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Hozzám is megérkeznek a rossz irányítószámos levelek.
2012. ápr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

:D

Ne aggódj, rendben oda fog érni a leveled. Azért annyira nem idióták az emberek, hogy ezt ne tudják értelmezni és esetleg kidobják! Semmi probléma nem lesz.

Én már sok olyan levelet kaptam, amin elírták a nevemet, vagy a város nevét, vagy az utcáét (sőt, rendre eltévesztik, mert ez "köz", de sokan utat vagy utcát írnak), sőt olyan is volt már, hogy valaki felcserélte az irányítószám belső két számjegyét...


A te esetedben semmi probléma nem lehet, hiszen mindent helyesen felírtál.

Vannak, akik nincsenek tisztában a megfelelő formával és mindig rosszul írják! :) Mégis célba ér a levél.

Sőt, akadnak olyan képeslapok és hasonlók is, amiken más sorrendbe kell beírni a dolgokat (előre készítenek mindennek rublikát, csak más sorrendben) mégis mindig kézbesítik.

2012. ápr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
holnap, vagy holnap után minden kiderül :)))))
2012. ápr. 25. 19:11
 19/23 A kérdező kommentje:

CÉLBA ÉRT<3333333 Jaj, Istenem annyira örülök!!!:p

köszönöm a válaszokat <3

2012. ápr. 26. 13:12
 20/23 A kérdező kommentje:
mindenkit felpontoztam, kivéve a hatos kommentet
2012. ápr. 26. 13:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!