Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha hirtelen...

Mit tennétek, ha hirtelen meggazdagodnátok?

Figyelt kérdés
Mennyiben változna meg az életetek?Folytatnátok úgy,ahogy eddig?Megvalósítanátok az álmaitokat?Boldoggá tudna tenni a pénz titeket?Mire koltenétek?Mennyire változtatna meg titeket a hirtelen jott gazdagság?
2012. ápr. 22. 13:27
1 2
 1/15 étoile et lune ***** válasza:

Nagyban megváltozna az életem, mivel jelenleg a pénzhiánytól kábé nem is élek úgy, ahogy egy fiatalnak élnie kellene - tehát nem folytatnám úgy, ahogy eddig. Nem valósítanám meg az álmaimat, mert azokhoz nem kell pénz, csak türelem és ihlet. :)

Nem tudom, boldoggá tenne-e a pénz, mindenesetre most sem vagyok egy nagy pesszimista, igazából tényleg mindennel elégedett lennék, ha rendbe jönnénk anyagilag.

Nem hiszem, hogy megváltoznék, legalábbis nem rossz irányba. Tudom, milyen pénz nélkül, úgyhogy az lenne az első, hogy minden szerettemnek vennék egy házat, esetleg csak elvinném vásárolni. (Én most egy lottónyereménnyi összegre gondolok, ha nem gond.)

Amúgy Svájcban vennék egy házat és Hollandiában, meg elindítanék egy vállalkozást is, a tesómat meg elküldeném a barátjával világ körüli útra, mert az a nagy álma. Áh, de a gazdagságnak is van hátulütője. Ha megszűnik egy gondod, jön a másik. És ki tudja, mi lenne az és mennyire lenne durvább, mint az anyagi gondok?:)

2012. ápr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha nem is véglegesen,de egy élhetőbb országot választanék.
2012. ápr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Most sem éhezem,de ha tényleg meggazdagodnék, akkor az sok mindent megkönnyítene. Hasonlóan élnék ahogy most szerintem, annyi kivétellel, hogy elmennék egy bizonyos helyre szerintem úgy 3 hétre, plusz 1-2 luxuscikket vennék magamnak. (autó pl, lakberendezési tárgyak). Aztán pedig egy saját vállalkozást csinálnék, befektetném a pénzem nagyrészét, segíteném a családom.
2012. ápr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Felvásárolnám a gyakorikerdesek.hu-t és én lennék itt a sheriff (moderator :)
2012. ápr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az én életelem kb semmiben sem változna, ugyanúgy felkelnék reggel, elmennék suliba, hazajönnék, tanulnék, gépeznék és lefeküdnék aludni, majd másnap ugyan ez. Addig a pénz bankban kamatozna.:)
2012. ápr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Otthagynám a munkám és csak az álmomnak élnék. Most nem tudok, mert az teljes embert kíván :(

Emellett nyitnék néhány nagy, modern hajléktalanrehabilitáló otthont, ahol nem összezsúfolva nyomorognak, hanem mindenki kapna egy apartmant és segítséget a társadalomba való visszailleszkedésbe.

2012. ápr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Saját magam eutanáziájára költeném.
2012. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Közhely , de sokat adakoznék !


Első sorban az összes családtagom "függőségeit" kiegyenlíteném , és adnék +-ban is még mellé.


Következnék Én , álmaim háza , stb.


Harmadik lépés az adakozás , más emberek megsegítése.


De semmiképpen sem pénzel!

Megmondják pl: a kórházak mire van szükségük , milyen műszerekre, berendezésekre stb.és megkapnák


Országszerte hátrányos helyzetű családokat felkarolnék....


Hajléktalanoknak házsorokat felhúzattatnék, ezzel sok más embernek is munkát adva , később beköltözésük után , nekik is munkát adnék , hogy meg is tudjanak élni !

Pl. Valamilyen nagyobb vállalkozásba is kezdenék , ki amihez ért ott elhelyezni , .............


Persze a pénzből ha csak adakoznék , gyorsan elfogyna , ezért kezdenék vállalkozásba , hogy kamatozzon , amiből újabb és újabb embereken segíthetnék !


Röviden ennyi , de ez csak Álom !

2012. ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És még annyit , Te mit tennél kedves kérdező ?
2012. ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kifizetném az adósságaimat,régóta nyomasztanak...kicsit könnyebb lenne az életem az biztos.
2012. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!