Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a lány barátommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a lány barátommal? Nagyon gyakran beszél a leszbikusságról és hirtelen fontos téma lett ez neki! 19L

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A szintén 19 éves, sok éve ismert és a legjobb baráti kapcsolatban levő csaj ismerősöm 3 hete nagyon intenzíven érdeklődik a leszbikusság iránt. Gyakran szeretne erről beszélgetni velem, elmeséli érzéseit és nézeteit erről, amik nagyon pozitív hangvételűek (amúgy még nem csókolt nőt soha) Lelkesen és izgatottan meséli hogy nézett olyan filmeket ahol látta ezt és boldogan beszélt az érzéseiröl. Azt mondja igen különleges szerinte két olyan lány akik egymást teszik ily módon boldoggá, odafigyelnek a másikra és simogatják egymást, gyengédek stb... Én pedig figyelmesen végighallgatom öt mindig, majd gyakran azon kapom magam hogy 1 vagy 2 órája erről beszélünk! Mi lehet ez nála? Lehet hogy érdeklődik a nők iránt, szeretne csókolózni vagy szexelni eggyel? Esetlen Irántam érdeklődik így burkoltan? Szerelmes lenne belém, vagy csak kíváncsi a leszbikusság iránt és velem szeretné kipróbálni? Meg szeretne csókolni engem?


2012. ápr. 6. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Filmekben is így szokott lenni, hogy a csaj beszél a barátnőjének a leszbikusságról aztán bedurvulnak a dolgok :D


Na jó hagyjuk a hülye filmeket, azok nem a valóságról szólnak. De viccet félretéve tényleg elképzelhető, hogy így mutatja ki az érzéseit irántad, csak burkolt formában.

2012. ápr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha téged is érdekel a téma, próbáljátok ki. Elvégre barátok közt marad.
2012. ápr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mus musculus ***** válasza:
Én meg pont az ellenkezőjét javaslom, ugyan személyes tapasztalattal nem szolgálhatok, de csomó mindenkitől hallani (elég szétnézni ezen az oldalon pl.), hogy utána már nem tudtak ugyanolyan szemmel nézni egymásra, megromlott a viszonyuk, fura volt minden, stb. Találkoztam már ellenpéldával is evidens módon, de én nem kockáztatnék a helyedben. Szerintem ezt mondd meg neki is.
2012. ápr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
talan ezt tole kene megkerdezni. de az a teny hogy nem mered ot megkerdezni miert beszel errol azt jelentheti hogy nem vonz a dolog. akkor meg mond meg neki hogy semmi kozod a lezboszi szerelmhez es ne eroltesse a temat mert frusztral.
2012. ápr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
leszizni akar veled.
2012. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a pi.csába ezt nem írtam jó.


*leszbizni

2012. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem, amikor úgy alakul a helyzet, kérdezd meg tőle azt, hogy miért beszél erről a témáról annyit. De még mondd utánna azt is, hogy nem azért mert zavar téged az hogy erről beszél, hanem csak egyszerűen kíváncsi vagy rá hogy miért beszél róla ennyit. Ezt azért mondd, hogy nehogy megsértsd őt azzal, hogy azt hiszed hogy nem érdekel téged az amit ő "mesél" neked.
2013. dec. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!