Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülállók, ti nem tartotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók, ti nem tartotok kicsit a szerelemtől? Mármint attól, h. megszoktátok, h. egyedül vagytok, és most hirtelen lesz vki mellettetek? Hogy ez olyan fura lesz, mert már hozzászoktatok az egyedülléthez.

Figyelt kérdés
Azokhoz szól a kérdésem, akik régóta egyedül vannak, esetleg még soha nem volt barátjuk/barátnőjük.
2012. febr. 1. 10:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én attól se félek, hogy nyerek a lottón képzeld!
2012. febr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Én jó ideje egyedül vagyok, de nem félek egy leendő kapcsolattól. Biztos, hogy meg kell szokni rengeteg dolgot újra, lemondás, kompromisszumok, de valamit valamiért. El kell dönteni, mi fontosabb. :)
2012. febr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%

Nem!

De attól sokkal jobban félek, hogy nem fog vörös rózsát kapni , mert Orbán majd megadóztatja a rózsát is.

2012. febr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Fura lesz, de a jót könnyű megszokni. Egyedül nem élet az élet... jajj csak jönne már az a lány. :)
2012. febr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én kifejezetten várom már, hogy legyen mellettem valaki:)
2012. febr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Tényleges felnőtt életem nagyobb részét párkapcsolatban éltem, majdnem hogy együtt éltünk. Több mint egy éve vagyok egyedül, igazából hiányzik, hogy legyen kire gondolni.... Szóval nem félek, inkább várom :-)

22/L

2012. febr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Huszonéves lány vagyok, nekem még nem volt barátom. Most van egy fiú, akivel szívesen összejönnék, úgy érzem, h. ő is velem, de kicsit megrémiszt ez a dolog. Hogy eddig több mint 20 évig egyedül voltam, és most meg ez megváltozik. Nem is tudom, h. mitől félek. Nem a szabadságomat féltem, v. ilyen hasonlók, hanem az ismeretlentől, h. most milyen lesz kapcsolatban élni? Meg h. jól döntök, tényleg ő az, akire vártam? Tapasztalatlan vagyok pasik terén, ezért vagyok ennyire összezavarodva.
2012. febr. 1. 12:10
 8/18 anonim ***** válasza:

Nézd, senki sem tudhatja, hogy jó lesz-e Vele. Ha most úgy érzed, hogy jó lenne vele lenni, és úgy látod ő is így gondolja, akkor hajrá. Lehet rossz vége lesz, de nem tudhatod amíg ki nem próbálod.

(Én másfél évig éltem együtt valakivel, akit szerettem, de mégis otthagytam, mert már nem volt jó...)


22/L

2012. febr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

En 26 eves srac vagyok es meg nem volt komoly kapcsolatom. En tenyleg hozzaszoktam az egyedullethez, eleve maganyos tipus vagyok, szoval ha valaha lesz parkapcsolatom, valoszinuleg akkor is igenyelni fogom, hogy idonkent egyedul lehessek.

Szuksegem van az egyedul toltott idore, egy kis visszavonulasra, hogy senki ne zavarjon es tudjak olvasni, filmeket nezni, informaciokat gyujteni a vilag dolgairol, zavartalanul lenni a gondolataimmal.

2012. febr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ne költözzetek rögtön össze. Erre való az együtt "járás", hogy megismerjétek egymást. Ez egyfajta átmenet, van is valakid, de nincs is mindig veled. Ha úgy érzed, ezután is még többet akarsz vele lenni, akkor (min. 1 év után) szóba jöhet az összeköltözés. A kérdésed onnantól lesz aktuális. :)
2012. febr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!