Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről az...

Mi a véleményed erről az emberről?

Figyelt kérdés

[link]


Nem reklám, nem az én oldalam. Nem a képei, hanem a hozzászólásai.


2012. ápr. 23. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy nagyképű, gonosz és magát mindenek fölött valónak képzelő orbitális méretű ferde f.sz, akinek gyerekkorában le kellett volna húzni pár nyaklevest, hogy megtanulja helyét és szerepét a táplálékláncban.

Modren világunk kiváló terméke.

Csak azt tudom javasolni, hogy minden jóérzésű ember kerülje ezt a g.nét, amilyen messzire csak tudja.

Találkoztam már sajnos hasonlókkal. Egyszerűen betegek, akiket nem emberek közé, vagy az iternetre kellene engedni, hanem kényszergyógykezelésre küldeni...

2012. ápr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na ilyen s*ggfej Jancsival sem találkoztam még DeviantArt-on.
2012. ápr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ki ez?Még életemben nem hallottam róla.Bocsi nem vagyok képben.
2012. ápr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt gondolom róla, hogy szórakozik. Próbál "menő" vagy "laza" lenni, vagy nem is tudom. Talán azt gondolja, hogy így "egyéniség" lehet, ha már amúgy nem is. Manapság divat a bunkóság, de eddig azt hittem, nem dA-n. (Már 4 éve fenn vagyok, de ilyennel még nem találkoztam.)


//Különben, az ő képeibe is bele lehetne kötni, mert ugyan még a kompozíció sem "stimmel" sehol.//

2012. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az ő képei nem is az ő képei.
2012. ápr. 23. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!