Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen egy átlagos 13 éves...

Milyen egy átlagos 13 éves mostanában? Hogyan viselkedik, mi érdekli?

Figyelt kérdés
Ismerek egyet és érdekelne, hogy ő mennyire normális, mert szerintem gondok vannak vele, vagyis a nevelésével...
2012. ápr. 26. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
a fiúkat xbox,bmx
2012. ápr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lányokról érdeklődnék inkább, de köszi a választ!
2012. ápr. 26. 19:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Előbb írd le, hogy hogyan viselkedik.
2012. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

El van kényeztetve, az biztos. Mindenen rinyál, aggódik. Kedvence a kindertojás, ami nem is a csoki miatt, hanem a játék miatt. Szereti az ilyen kis játékokat, a plüssöket. Születésnapjára vagy valami ünnepre gyurmát kért. Tavaly volt neki több dinoszaurusza és azt kérdezte, hogy melyiknek mi legyen a neve. Nyáron 1000 Ft-ért megvett egy gumis anyagú, kb. 10 centis kacatot, ami még csak szép se volt. Belépett egy klubba neten és nem tudott viselkedni, ki is tiltották. Személyesen gyáva, de neten keresztül nagy a pofája. Mindegyik állatos kép alá azt írta hogy "cuki, meg kell puszilni". Nagyon sok hülyeséget kérdez sokszor.

Én sem voltam normális szerintem, de ő túlzás. Nem érdekelt a játék engem, ő mindenben azt látja. Akármilyen netes csoportban tag lettem volna, azért nem írtam volna ki olyanokat, mint ő, pl. "dögöljön meg az, aki"...egy normális témájú klubban...

Személyesen nem is a játék mániája zavaró inkább, hanem a nyávogása. Szülei elváltak és apám hazavitte a leányt anyjáékhoz és az meg nekiállt bőgni, mert náluk felejtette a pénztárcáját, ami persze üres volt. Apjának haza kellett mennie, hogy elvigye neki az üres tárcát. Elmebeteg...

2012. ápr. 26. 20:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Biztos a szülei válása sem tett jót neki, plusz ezért is lett elkényeztetve. Önmagában a gyerekessége nem lenne baj 13 évesen, csak túlérzékeny, ráadásul ha tényleg ilyen nagypofájú, és nem tud kulturáltan viselkedni, az már baj szerintem.

Egyébként először azt hittem, hogy biztos valami kis r*banc, aki sminkeli magát, a szexen jár az esze stb. Mert ma sok tizenéves már sajnos ilyen.

2012. ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
*apám-apja
2012. ápr. 26. 20:35
 7/10 A kérdező kommentje:
Neten mindenkit elküld a mindenhova, de élőben gyáva. Ez így nem valami jó. Ideges típus is, hamar bedilizik mindenen.
2012. ápr. 26. 20:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem ártana neki egy pszichológus.
2012. ápr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Andizsuzsi ***** válasza:
Nincs átlagos 13 éves, ahogy átlagos 40 éves sincs. 13 évesen meg különösen nem átlagosan viselkednek a gyerekek, teljesen kifordulhatnak önmagukhoz képest is. Amit te leírtál, az egy elkényeztetett durcás gyerek, nagy baj lenne, ha az átlag is ilyen lenne.
2012. ápr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hello,13 éves vagyok az én szüleim nem engednek bulizni sehova azt mondta majd mikor 16 leszek mehetek ,barátom van de csak szolidan 3-szor volt nálunk apukám kedveli,barátnőimel nem mehetek sehova csak ők jöhetnek át ,nem tarthatók bulikat mint a többi osztálytársam ,nem engedik a szüleim a korlátlan netezést naponta 2 órát ,telefont iskolába nem vihetek ,smink csak iskolán kivül,körömlakk csak halvány szinek fehér ,ezüst ,halvány rózsaszin,krémszin kb ennyi de ha van még kérdésed leirom Románia
2012. dec. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!