Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiatal! Hogyan kezded el...

Fiatal! Hogyan kezded el saját életedet, saját otthon, saját lakás nélkül?

Figyelt kérdés
Akkor válaszolj a kérdésre, ha nem fogsz kapni a szüleidtől pénzt lakásra, illetve ha nincs pénzed saját lakásra, otthonra.

2012. ápr. 27. 17:41
 1/5 anonim válasza:
100%
Én 26 vagyok.. 23 évesen szembesültem ezzel a kérdéssel. Fogtam magam és külföldi munkát kerestem neten magamnak és a páromnak. Több mint 2 éve itt vagyunk,még egy év és készülünk haza végleg. Idén összeházasodunk. Mire hazamegyünk,meglesz a pénz a házra.. 3 év kemény munka, de nem otthon sirankozunk, h nincs pénzünk.. Nem akarunk külföldön maradni, nem meggazdagodni akarunk,csak stabil lábakon állni. Remélem segitettem.
2012. ápr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, egyidősek vagyunk. Megkérdezhetem, hogy melyik internetes oldalon sikerült végül munkát találnod magadnak, illetve a párodnak?
2012. ápr. 27. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
se nekem se a páromnak nincs családja, aki segítene, így albérletben élünk, és nem is tervezünk lakást venni. inkább fizetek másnak, mint a banknak hatszor annyit. nekünk így teljesen megfelel.
2012. ápr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Nekem sosem volt rá igényem, hogy SAJÁT lakásom legyen. Albérletben lakom 19 éves korom óta. Akkor kezdtem dolgozni, később elmentem egyetemre. Most 25 vagyok, tehát hat éve lakom albérletben. Szeretek így élni, legalább nem vagyok lekötve egy helyre, ha egy idő után máshol, más környéken kényelmesebb élni, akkor ott keresek albérletet, ennyi. Ettől még van otthonom, nem az érdekel, hogy kinek a neve van bejegyezve a földhivatalban. A saját bútoraimmal teljesen a saját ízlésem szerint rendezem be az adott lakást (más bútorai között nem is élnék szívesen).

És őszintén szólva, inkább lakbért fizetek, mint a kiszámíthatatlan hiteltörlesztőket. Oké, hogyha hitelt fizetek, akkor egyszer az enyém lesz a lakás, de ez engem nem izgat különösebben. A bérletet is megveszem, mégsem várom el, hogy egyszer majd enyém legyen a busz :) Az albérlet is egy szolgáltatás, ennyi.

2012. ápr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Első vagyok... www.gumtree.co.uk Ezen az oldalon találtam a melót, de elárulom 4 hónapba telt mig összejött. De megérte...
2012. ápr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!