Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Poros az egész lakás?

Poros az egész lakás?

Figyelt kérdés

Vasárnap nyaltam körbe az egész lakást. Portalanítás porszívózás ablakpucolás stb...

Ma már minden tiszta por főleg a számítógépnél a billentyűzet.Mivel tudnám megoldani,hogy ne legyen ennyi pór?Már az őrületbe kerget ez az egész.Állandóan takarítok,de már másnap úgy néz ki a lakás mintha 1 hete nem lett volna takarítva.



2012. ápr. 23. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
tegnap óta? belvárosban laksz?
2012. ápr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ablakok közé tegyél szivacs párnát, a szőnyegeket porold ki, ne csak porszívózd
2012. ápr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem.Kertes házban lakom.

Poroljam ki?Istenem.Mire azt fölszedem.Ha kiporoltam akkor mennyi ideig nem lesz pór a lakásban?

2012. ápr. 23. 16:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van, nincs mit tenni. Max.annyi, hogy nem száraz ronggyal törölgetsz, mert azzal csak felkavarod a port. Használj jó minőségű spray-eket erre a célra. Szellőztess közben(ne szúnyoghálós ablakon).

Sajna ennyire szennyezett a levegő, évekkel ezelőtt még elég volt 1héten 1x portalanítani, most meg...:(

2012. ápr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van az 5. emeleten.Nem nagyon lehet vele mit kezdeni az az igaszág.Én nedves ronggyal szoktam törölgetni nem szárazzal, mert azzal csak jobban porolok.
2012. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez van. Én kicseréltem a szőnyegeket moshatóra, és gyakran mosom őket. A függönyöket is. Ne tudd meg, mi jön ki belőlük! Mint egy jó erős kávé.

Erősen gondolkozom rajta, hogy a nyitott könyvespolcot is vitrinre cserélem, hogy ne porosodjanak a könyvek annyira.


Szerintem a legtöbb amit tehetsz, az az, hogy igyekszel a lakást úgy átalakítani, hogy minél kevesebb porfogó legyen. Főleg az apróságokat érdemes dobozokba rakni. A doboz tetejét ugyanis egy mozdulattal letörlöd és kész.

2012. ápr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Moss ki minden mosható textilt (függönyöket, szőnyegeket vizes porszívózni a legjobb, vagy mosni, ha olyanok, ágytakarókat, stb.), utána töröld le a port nedves kendővel a polcokról, portalaníts, utána porszívózz fel.

Ezek után porszívózás 2-3 naponta. Nekem nincsenek polcaim, minden szekrényben van, mert utálok portalanítani.

És az nem "pór", hanem por. :)

2012. ápr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!