Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti egyetértetek abban hogy a...

Ti egyetértetek abban hogy a gyermekkor kitolódott? És egyre több az olyan ember aki még húszon évesen is mind szellemileg, mind pedig anyagilag is a szüleikre vannak szorulva? Viselkedésük meg olyan mint a kamaszoké?

Figyelt kérdés
fiú
2012. ápr. 29. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, ez tény. Az oka főleg az, hogy az oktatásban eltöltött idő is kitolódott.
2012. ápr. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. ápr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
első. ez abban hibádzik hogy az én anyukám is, 18 évesen érettségizett, de utána már dolgozott, és mellette csinálta 1-2-3. egyetemét, most meg az utolsót csinálja, és utána doktorál, és felnőtt ember, engemet is felnevelt...
2012. ápr. 29. 17:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem értem, ez miért lenne cáfolata annak, amit én mondtam. Én is gyerek és munka mellett járok egyetemre, na és? Ezek egyedi példák. Manapság akkor is sokan nem szorulnak rá arra, hogy 18 éves koruk után elmenjenek dolgozni, ha addig eltartotta őket a család, hát még 3-4 évig megteszi. Egyszerűen az vált elfogadottá, hogy 18 évesen nagyon sokan még tanulnak, ezért úgy is kezelik őket, és ők magukat is úgy kezelik. Ez egy átmeneti időszak, amikor még nem igazán felnőtt az illető, de már nem is kamasz, hiszen jogilag mégis csak felnőtt. Ez az átmenet hosszabbodott meg valójában.
2012. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!