Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltk a islam férfiakró...

Mit gondoltk a islam férfiakról? Én kapcsolatba vagyok egy ilyen fiúval csak nem tudom hogy valóban igazat mond vagy csak el akar algeriából költözni és csak ezért ir mindenfélem szép dolgokat?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban is: "islam" férfiak nincsenek. Az iszlám egy világvallás neve, amelynek hívei a muszlimok. A muszlim férfiak - és nők.

Ezek után: nyugodtan levelezhetsz egy muszlim fiúval, amíg te Magyarországon vagy, ő pedig otthon. "Mindenféle szép dolgot" meg azért ír, mert valószínűleg tetszel neki. Egy muszlim fiú kb. ugyanolyan, mint a többi: szeret udvarolni, lányokkal ismerkedni. Lehet erősen vallásos, kevésbé az, vagy a vallását nem gyakorló, lehet tanult vagy tanulatlan, jó vagy rossz - egy a fontos: ha meg akar ismerni, ő jöjjön ide. A szép szavakat vedd mindig erős fenntartással (nem-muszlimtól is!) és semmilyen csábító meghívásra ne menj Algériába, sem máshová, ha találkozni hív. Légy óvatos.

2012. ápr. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,amit irtál sokat segített.Azért gondolom,hogy hazudik mert mindig mondja nekem hogy küldjek neki meghívót vagy vizumot,mert ő akar látni nagyon és ide akar utazni.
2012. ápr. 30. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan, mert valószínüleg a vízumra hajt.
2012. ápr. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

a kommented alapján nagyon lehet, hogy a fiú be akar jutni az Európai Unió területére. Tudod, ugye, hogy Algériából is rengeteg fiatal választja a kockázatos kivándorlást - a Földközi-tengeren át - Olaszország, Spanyolország irányába? Ezt illegálisan teszik: jelentős pénzeket fizetnek lelkiismeretlen embercsempészeknek, akik baj esetén sorsukra hagyják őket.

Lehet, hogy ez a fiú úgy gondolta: megismerkedik egy csinos magyar lánnyal, meggyőzi, hogy hívja meg őt magához (Magyarország uniós ország, tehát, ha ide bejut, akadály nélkül mozoghat nyugat felé!) - aztán szabad a pálya: megy, amerre akar..mert annyi biztos, hogy nem áll szándékában itt maradni. Nagyon vigyázz! Lehet, hogy csupán fel akar használni, hogy kivándorolhasson. Ma már az Algériával történelmi kapcsolatban lévő Franciaország irányába sem olyan könnyű...Európa már nehezen bír el ennél több bevándorlót: igyekszik őket visszatartani.

2012. ápr. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"mert ő akar látni nagyon és ide akar utazni."


Ugye annyira azért még te sem tartod saját magadat olyan extraszuper nőnek, hogy csak miattad, a két szép szemedért akarjon ideutazni egy hapsi Algériából?

2012. máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

ezt ne zárjuk ki !

vonzalom, szerelem LÉTEZIK, nem csak a pénz, és egzisztenciális érdek


mégha kicsi is az esélye


Nem olvasol olyanokat (Lányom nélkül soha), amikor az anya az arab országból nem tudja az elrabolt gyerekét visszaszerezni ???!!! Kell ez neked?

Szerintem menj le az utcára, itt is találsz kellemes pasit !

2012. dec. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!