Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy minden fiú ismerősöm dicsérget, hogy így meg úgy szép vagyok, de egyik sem akar velem járni?

Figyelt kérdés
És kijövünk minden téren, beszélgetésben, elhülyülünk. Ráadásul tudják, hogy nem az a fajta lány vagyok, akivel lehet szórakozni, nem vagyok könnyűvérű, egyetemre is járok,bulizni is csak néha megyek. A kisugárzásommal lehet a gond? Van mikor gyerekes vagyok, máskor meg elég komoly! Szóval sokoldalú embernek tartom magam. 20/L
2012. márc. 30. 19:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
sztem nincs baj veled
2012. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azt csak te gondolod úgy hogy egyik se akar tőled semmit.. ;)
2012. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

"van mikor gyerekes vagyok, máskor meg elég komoly"


Ez nem sokoldalúság, hanem bipoláris zavar.


Najó, nem, de tényleg nem sokoldalúság, szerintem ez inkább zavaró lehet, bár nem tudhatod, hogy emiatt van-e. Sokan úgy állnak hozzá, hogy a párkapcsolat meg a barátság kizárja egymást, így ha eleinte csak barátként tekintenek rád (megint csak kitudja milyen okból kifolyólag) akkor eltesznek a "barátzónába". Az is lehet, hogy nem adsz nekik jeleket, nem tudják, hogy közeledhetnek-e és nem akarnak beégni.

2012. márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Abba nem gondoltál bele hogy lehet csak azért mondják ezt mert nem akarnak megbántani?
2012. márc. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
pontosan a kisugárzásod lehet az oka na meg az is,hogy talán csak te vagy magadtól "elájulva"..a fiúk pedig csak úgy elhülyülnek veled
2012. márc. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kislány, énis ilyen vagyok. Szerintem elég sokan ilyenek.
2012. márc. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az Anciáns Marinátor hát kösz szépen ! :D Akkor ez a gond! :D


nem gondoltam bele, mert csak úgy a semmiből nem mondják az embernek,hogy szép...meg olyan fiúk, akik csúnyább lányokkal szóba sem állnak. Engem meg hazakísérnek! És mégsem semmi! Ez érdekes :/

2012. márc. 30. 19:23
 8/15 anonim ***** válasza:
itt valami nem stimmel. ha valóban szép vagy legalább szexre bepróbálkozna egy-kettő.
2012. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem próbálkoznak be, mert ha már egyszer "összebarátkoztunk" nem fog úgy közelíteni egyik sem. Nem bunkó emberek, akik ezt megteszik :)
2012. márc. 30. 19:28
 10/15 anonim ***** válasza:
De tényleg, hogy nézel ki?
2012. márc. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!