Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Léteznek még olyan falvak...

Léteznek még olyan falvak ahol nincsenek betelepülve a kisebbség?

Figyelt kérdés

Szeretnénk majd egyszer letelepülni egy kis faluba, csirkét tartani, és veteményest létrehozni, és nyugodtan élni.

Egyre csak azt látom, hogy mindenhol jelen vannak és körülöttük minden koszos, piszkos...stb

Vannak még olyan falvak ahol ők nincsenek jelen?



2012. ápr. 30. 21:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Írtam! ZEBEGÉNY, a Duna- kanyarban van, a Budapest- Szob vasútvonalon.
2012. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
csak ez az egy? Néztem :) aranyos falunka látszik.
2012. máj. 1. 22:10
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sincsenek. (JNSZ megye... leírni nem írom le, mert úgy sem találsz semmit róla:D)
2012. máj. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Ma már lámpával kell keresni őket. Mindenesetre, Sopmogyot, Tolnát, Baranyát, Hevest, Borsodot, Szabolcs-Szatmárt, Hajdú-Bihart számításba se vedd. Olyan falvakat pedig a legkonkrétabban kerülj el, mint Tiszabura, Tiszabő, Tisza....(az egész Tisza-mente), valamint Tarnazsadány, Tarnabod (a teljes Tarna-vidék...), Bag, a Galga-menti települések, - áhh!:(. Nem is folytatom.
2012. máj. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Rövidebben: Az egész Tiszántúlt! Nyugaton jobb valamivel a helyzet. Utolsó előtti voltam.
2012. máj. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Ez szörnyű! Mindenhol ott vannak!
2012. máj. 2. 14:10
 17/26 anonim válasza:
100%
Én például Borsod megyében élek,és a mi falunkban sincs cigány.A falu nem fogadja be őket.Úgyhogy az nem teljesen igaz,hogy a Tiszántúl felejtős.Erre inkább a munkanélküliség lehet a visszatartó erő.
2012. máj. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen összetartó faluközösség kellene. Csak az a baj, hogy ha a szomszéd faluban ők a többség, és már mindent letaroltak, amit lehetett, esetleg csapatostól átruccannak lopni.:(
2012. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Borsodban, Hevesben, Szabolcsban is mondok ilyent. Nem olyan tragikus ám a helyzet, mint azt a pösti hiszi! Persze, vannak színcigány falvak, de vannak színmagyarok is. Keresni kell, többször kimenni, hétvégén, éjjel, hétköznap. Meg lehet találni!!!
2013. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 frenki1 válasza:
Itt a faluban ahol lakok, itt még nincs 1sem
2016. júl. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!