Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Büszke valaki arra hogy...

Büszke valaki arra hogy cigány vagy félvér?

Figyelt kérdés
Természetesen azoktól kérdem,akiket érint,hogy van e még olyan ember egyáltalán a világon aki büszke cigány gyökereire?Vagy már teljes mértékben elutasítják a származásukat,hagyományaikat?

2012. ápr. 6. 12:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%

én büszke vagyok rá, bár csak negyed részt van bennem ilyen vérvonal! Hosszú sötét, erős szálú hajam van, és barna bőröm. Akárki akármit is mond rengeteg gyönyörű szép cigány lány van, magyarban nincs ilyen: egy magyar lány mehet szoliba, festetheti a haját az nem lesz olyan...

Hagyományokkal tisztában vagyok, de nagyon keveset tartok/tartunk belőle legalábbis mi a családban. A nyelvet is alig beszélem (sajnos)

De amire a legbüszkébb vagyok az az összetartás és a család szeretete. Magyaroknál nincs ilyen - tévedés ne essék van összetartás, de nem olyan mértékű mint a cigány családoknál.

2012. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled abban hogy a magyaroknál nincs akkora összetartás.S igen,a cigány lányok valóban nagyon szépek,s a sablonos duma,amit mi magyarok találtunk ki miszerint a magyar lányok a legszebbek szerintem téves.A magyar lányoknál sokkalta szebbek a cigány lányok.
2012. ápr. 6. 22:47
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
egészségetekre. Ízlések és pofonok...
2012. ápr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Hát ha bejön egy igénytelen, piás, bagóval a kezében üvöltöző lény, akkor tényleg a cigány "lányok" a legszebbek.
2012. ápr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Sir_Lickalot ,ne haragudj,de nem mondunk egy emberre olyat hogy lény.Mellesleg az ilyen viselkedés s hasonlók a magyarokra is jellemző,csak az felett mindig mindenki szemet huny.Erről ennyit!
2012. ápr. 7. 16:23
 6/18 A kérdező kommentje:
hm...hova tűnt a neved?
2012. ápr. 7. 16:24
 7/18 anonim válasza:
90%
nekem nem szokásom arra büszke lenni, amiröl nem tehetek....
2012. ápr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Egy csomó kérdés volt már,hogy büszke vagy e a magyarságodra,hagyományaidra,így gondoltam megkérdezem én is.A származásról valóban senki nem tehet,de a mai világban amikor már a vallás s némelyik származás is cikinek számíthat(sajnos)szerintem helyt áll a kérdésem.Köszi azért a választ.
2012. ápr. 11. 11:20
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
Itt mondtátok a kommentekben, hogy a cigány lányok szebbek, mint a magyar lányok. Nos ezzel én nem értek egyet. Szerintem a magyar lányok sokkal szebbek.
2012. ápr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
Én félvér vagyok.De csak azért mert az apukám afrikai származású.Az ilyet mint én kapucsínónak nevezik.És igenis büszke vagyok rá,mert csak úgy tapadnak rám a csajok:DD
2012. ápr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!