Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért kell eltűrnünk azt, hogy...

Mért kell eltűrnünk azt, hogy a kisebbség megfertőzi az összeg szép kis falucska határait?

Figyelt kérdés

Voltunk motorozni a barátommal, és azt tapasztaltam, hogy van egy szép kis falu, szép, kultúr házzal, minden szép és tiszta! Virágok ültetve, tényleg cuki, és ahogy kimegyünk a faluból egyszer csak szemét domb lepusztultság, nyomor, és minden ami ezzel jár, és ott egymás hegyén hátán...


mért nem tudnak ők is normálisan élni? Szépen tisztán? Virágokkal... stb. Komolyan rettegés fogott el amikor átmentünk ezen a kis részen.


Mért kell úgy elmenni kirándulni, hogy ez a látvány fogad, és rettegni kell, nehogy történjen valami!


Hozzáteszem! Ismerek normálisan elő romákat is! Volt osztálytársam is, normális volt, rendes, tisztességes, jó állást kapott, és szép környezetben él!



2012. máj. 1. 21:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hogy lehet összefogni? Beszélnünk kell, ahány fórumon csak lehet. Nyiltan szembeszállni a rajvédő/fajvédőkkel. Megakadályozni, hogy elhitessék gyanútlan - vagy eddig közömbös - emberekkel, hogy a fehér az fekete. Ez az első lépés.
2012. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"Miért nem tesznek semmit?"


Kérlek, Kérdező, olvasd el azt a válaszom, amelyben Brüsszel szerepéről írok. Az Unió megköti a kezünket. Gúzsba kötve meg..táncolni nehéz.

2012. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

nem tehetnek semmit, amikor volt a Móri cigány gyilkosság mi lett? az EU együtt működött a hatóságokkal.

És mikor a gyerekei szeme láttára agyonverték a cigányok egy tanárt? (a gyerekei sírva könyörögtek, hogy ne, ne tegyék)természetesen az elkövetőt keresik...

Nem lepődnék meg, hogy az EU kitüntetné a gyilkos egy Béke-Nóbel díjjal(ez is érdekes cím mert a legtöbbször veterán katonák kapták, biztos a béke kedvéért öltek meg több száz embert és gyereket).

Ilyen az élet, bizonyos fokig el kell fogadnunk de ha túl mennek a határokon is lesz itt még '48 és '56...

2012. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

lassan már nem marad, aki meghallgat, mert mindenkit elnyomnak! Pesterzsébeten élnek a nagyszüleim, és amikor kicsi voltam sokat voltam nálunk. Akkor abba a panel háztömbbe csak nyugállományozott rendőrök éltek, szépen kezdenek kikopni, és beköltözik a kisebbség, (ők még normálisak, köszönnek, meg minden!) De a haverjaik már nem, és lassan az összes lakásba már ők élnek!


szörnyű látnom ezt a romlást, hogy az egykoron szép erzsébeti lakótelep ahol gyerekeskedtem, nos


ott már nem lehet kimenni az utcára, ha kicsit morcosabban nézel, beléd kötnek, és félsz hogy talán kapsz is egy pofont!


Egykoron csak rendes tisztességes családok éltek ott, és most meg....

2012. máj. 1. 22:05
 15/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ha azt mondom, hogy B-A-Z megyében élek elárulja kik vagy épp mik vesznek körül.. szada, zombor, kenéz, harkány, liszka stb. És ahova járok suliba magyarokra legalább 10 fekete jut... és csak 2x verekedtem de nem veszítettem azóta már nem szekálnak.

jó tanács, ordíts rájuk ha beszólnak, a minap 3an lebu ziztak(a kreolok) és odaszóltam Ki a bu zi!!!!? mosolyogtak mikor odamentem bekussoltak mind 3an megpróbáltak valamit kibökni, mondtam, hogy akkor állj föl

lapítottak és hebegtek, habogtak, odajött a Barátom és egy szó nem csúszott ki a szájukon :D

de akkor csak az idegesség volt bennem és nem a nevethetnék, már remegtem a haragtól. Mindez a főutcán és mindenki csak bámult a gyalogosok és a kocsisok is...

2012. máj. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
És akkor mi lesz 10-15 év múlva!?
2012. máj. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

passz

lehet, hogy az EU majd elkezdi irtani őket, akár csak a Szerbeket.(ennyi idő elég, hogy lelakják a kis hazánkat és mint vándorcigányok továbbálljanak nyugatra Olaszország(minden cigány olasznak hiszi magát, ezért próbálnak énekelni, ami nem akar menni nekik) és Németország fele)

majd kiderül, de ez függ a kormánytól is(érdekelne mi lenne ha a jobbik nyerne)

2012. máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

De mért nem tesznek semmit? Mért nem kényszerítik rá őket a normális életre?


Vicces, hogy mindenféle adókkal sújtanak minket, lassan már levegőért is fizetni kell, ők meg minden alól kibújnak!

2012. máj. 2. 09:04
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell eltűrnünk, mert a liberálisok, de főleg a jogvédők, paradox módon nincsenek tisztában a tolerancia fogalmával és a jogos felháborodásra is ráhúzzák a rasszizmus fogalmát. Megjegyzem a rasszizmus fogalmával is gondban vannak.
2012. máj. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Jaj, szépen kérlek, értsd meg: ha mi bármilyen - jó értelmű - kényszert alkalmaznánk (pl. karhatalommal kísértetnénk a gyerekeket iskolába, a felnőtteknek pedig este, x óra után kijárási tilalmat rendelnénk el azokban a helységekben, ahol különösen gyakoriak a lopások/rablások/gyilkosságok) másnap már NATO-csapatok szállnák meg az országot. Egy a lényeg: ezt a fajta cigányt (mert van beilleszkedett, rendes ember is!) megrendszabályozni nem lehet, hiszen az első szigorúbb intézkedésre Nyugatra zúdulna...
2012. máj. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!