Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Barátnővel lovagolás?

Barátnővel lovagolás?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmet imádom,de amikor minden hétvégén együtt vagyunk,és lovagolni szeretnénk,mindig ő főnökösködik.Ez oké is lenne,de az én lovamnál csinálja. Egy ideig hagytam,még azt is hogy máshogy szerszámozza a lovamat,mert ahova ő járt,ott is máshogy van.Szóltam már neki,és akkor meg megsértődött,és duzzogott egész nap.Próbáltam beszélni vele,de azt mondta hogy mindegy. pedig tudom hogy szarul esik neki,de néha azt nem értem hogy mi,amikor az én lovam :o

2012. máj. 1. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Barátnők néha szörnyűek! Keress másik barátnőt! És lovagold a lovad úgy ahogy akarod, és ne hagyd hogy másképp csinálja, mindent úgy ahogy te szeretnéd, mert szegény lónak sem mindegy!
2012. máj. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A barátnőmet senki életéért nem cserélném le,mert ő a legeslegjobb barátnőm :) És meg mi az,hogy cseréld le ? :o ez nem így megy.Nem fogom hagyni.
2012. máj. 2. 16:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Hogy hogy főnökösködik?

Félsz tőle?

Esetleg erősebb nálad?

mért hagyod?

Attól még lehettek barátnők, hogy nem hagyod hogy "főnökösködjön"!

Mért nem állsz ki a magad akaratáért?

Hogy alakult ki hogy ő a "fönök"?

Nem próbáltad még, hogy nem hagyod magad, és te "parancsolsz"?

Ha gondolod, megírhatod a válaszokat privibe is, mindegy!:)))

Aztán ha tudok segítek!)))

2012. máj. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát mondom neki néha, csak az a baj,hogy aztán bepukkad és aztán meg otthagy a francba, pakolhatom a cuccokat egyedül a ló meg ott áll kikötve egyedül,barátnőm a telefonjával baszkszik.Ma is ez volt,azért mert a ló nem úgy reagált ahogy akarta.És nem mondtam neki semmit,mert aztán még jobban haragudott volna rám... :/
2012. máj. 6. 14:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát az biztos, hogy te nagyon félsz a barátnődtől!

Azt még nem tudom, hogy érzelmileg, vagy fizikálisan erősebb, vagy esetleg mindkettő, de az biztos hogy valamiért úgy ugráltat ahogy akar!

Szerintem ő kb olyan mint egy úrnő, te meg a szobalánya!:)))

Mással lányokkal szemben is ennyire, "mimóza" vagy, vagy csak a barátnőd tud így ugráltatni?

2012. máj. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából,nem azért hogy kötekedjek,de csak ló terén vagyok ilyen,mert ha akármit mondok,ugye barátnőm kap rá,és a lóra meg nem akarok hatni, Amúgy meg másokkal én vagyok erőteljesebb.
2012. máj. 9. 21:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy te más csajokkal szemben vezető típus vagy, de a barátnőd biztos, hogy valamiért erősebb nálad!:)))

Amúgy fizikailag te vagy az erősebb vagy ő?

2012. máj. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy én.
2012. aug. 2. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!