Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Sportpónira? Nyereg?

Sportpónira? Nyereg?

Figyelt kérdés

Lesz egy 138-140cm marmagasságú sportpónim,már voltunk megnézni,és még nem tudjuk biztosra,hogy odaadják-e a felszerelését,de ha odaadnák,akkor is vennék neki nyerget,de nem tudom mekkora méret kell neki.Szerintetek mekkorát vegyek?

Szerintetek érdemes lenne úgy új nyerget venni,hogy szinte többet fogok szőrén lovagolni,mint nyeregben? Vagy legalábbis annyit szinte,mint nyeregben....


2011. dec. 2. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Nekem van egy nyergem( nekem is 140-es lovaim vannak,azokra jó) használt nyereg,jó állapotban van de én már nem fogok nyeregbe lovagolni és eladom a nyerget. Ha gondolod nézd meg. De ha a ló nyergét hozzáadják a lóhoz,akkor inkább azt használd hozzá!
2011. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha adnak hozzá olyan nyerget, ami jó rá, akkor felesleges nyerget venni. Ha nem adnak, akkor én vennék a helyedben, de az után hogy megvan a ló, hogy biztos jó legyen a hátára.
2011. dec. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha adnak hozzá nyerget, akkor minek akarsz venni? Örülj neki, hogy lesz egy olyan nyerged, ami tökéletesen passzol rá.
2011. dec. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 140 cm-s Haflingim és rá "15"-ös nyergem van.
2011. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló! tothlarissza1@gmail.com az emailom,írj hogy pl. itt írtál és tudni fogom ki vagy.


Többiek: Azért akartam új nyerget venni,mert lehet,hogy eléggé elhasználódott az előző :)

2011. dec. 3. 22:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Írtam :)
2011. dec. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!