Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az van hogy a sulimba elsőbe...

Az van hogy a sulimba elsőbe hoztam egy barbie babát és 5 év óta (mert ötödikes vagyok) azzal szekálnak hogy lány vagyok meg meleg. Nem is fiú vagyok és nem meleg. Ötlet?

Figyelt kérdés

2012. máj. 2. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
minek vittél barbit? elég hülye ötlet volt, ez rajtad marad
2012. máj. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak mert az egyik osztálytársam kérte a barbiet mert nekem a padláson volt egy még kiskoromba. És meglátták a kezembe.
2012. máj. 2. 14:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Nehéz dolog sok év után, de át kell nézni a többieken, és nem felvenni a sértéseket, vagy egyáltalán reagálni rájuk.


Azért szekálnak, mert tudják hogy ez téged zavar, és minél jobban ellenkezel annál inkább felületet adsz a piszkálásnak. Ha pedig ez oda-vissza megy, akkor annak nincs vége.


Ha viszont látják hogy téged ez hidegen hagy, már nem lesz akkora poén és idővel leállnak. De ha ez évek óta tart, jó pár osztályfőnöki órán vagy szülői értekezleten fel lehetett volna hozni a témát, pár éve egy másodikos-harmadikos gyerek jobban megértette volna hogy szabad/illik-e ilyet csinálni, mint most a dackorszakhoz érő tizenévesek.

2012. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mit értessz azon hogy szabad/illik ilyet csinálni?
2012. máj. 2. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondolom otthon senki sem úgy neveli a gyerekét hogy másokat megszégyenítsen, kiközösítsen vagy piszkáljon.

Ha egy 7-8 éves gyereknek elmagyarázod a másik helyzetét, meg tudja érteni és valószínűleg abbahagyja. Egy 11-12 éves már lesz*rja.

2012. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igazad van nekem is le kéne szarnom de engem idegesít mert mindég a barátaim előtt mondogassák és ez megalázó
2012. máj. 2. 14:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne vidd be többet!

El fog évülni.

Úgy jobb lesz.

2012. máj. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!