Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyi ideje vagy otthon?...

Mennyi ideje vagy otthon? Mennyi volt a leghosszabb otthon töltött idő? Munkanélküliség, gyermek nevelés stb. szempontok miatt.

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 10:27
1 2
 1/11 klopusz ***** válasza:

Szia!


Lehet, hogy ilyesztően hangzik, de én 1996. október 1-étől, azaz 16 éve vagyok itthon.

Munkanélküliség - GYES - munkanélküliség - GYES - munkanélküliség - GYES - GYET - jelenleg minden ellátás nélkül :-(


Szerencsére páromnak vann akkora fizetése, hogy eltartsa a családot, ha nem is királyi módon :-)


Én élvezem!

2012. máj. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

3 éve vagyok munkanélküli. Mondjuk alkalmi munkák adódnak,

de állandó, bejelentett munkám 3 éve nincsen.

2012. máj. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1,5 éve vagyok itthon munkanélküliként :(
2012. máj. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 SenkixXx ***** válasza:
47%
Én négy,hónapja vagyok munkanélkülin.Annyiból jó,hogy volt egy csomó elmaradt itthoni "ügyem" és most behozom a lemaradást.Meg ha már itthon vagyok több idő jut "egyéb" dolgokra is.Én mondjuk,könnyen el tudok helyezkedni,(olyan a szakmám) nemsokára el is fogok,de akkor már kihasználom a helyzetet.... :))
2012. máj. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én jelenleg már dolgozom,de 2007 közepétől amikor kijöttem Angliába egészen 2011-elejéig nem volt munkám,így itthon voltam. Pedig rengeteg melót kerestem.Végül is végre már dolgozom.(most délutános vagyok)
2012. máj. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2012. február 1-je óta vagyok munkanélküli,alkalmi fordításokból élek(angolul és olaszul beszélek felsőfokon). Előtte egy nemzetközi projektben dolgoztam asszisztensként.
2012. máj. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Két évig voltam GYED-en a kisfiammal, szóval addig "otthon voltam", de az alatt is tanultam. Amikor a GYED-em lejárt, nem mentem vissza dolgozni, elkezdtem egyetemre járni nappalin, ez nem tudom, ilyen szempontból minek minősül, mert nem dolgozom, de nem is vagyok otthon. Mindent összevetve 5 éve nem dolgozom, leszámítva a nyári, alkalmi munkákat, de itt sajnos csak ilyen pár napos lehetőségek vannak, legalább is olyanok, amiket gyerek mellett be tudok vállalni. Pl. az éjszakai bulifotózást nem tudnám csinálni. Más nem nagyon adódik. Viszont egy év múlva meglesz a diplomám, és nagyon remélem, hogy találok is munkát.
2012. máj. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
5 hónapja szintén munka nélküliség miatt. Elvileg 1 éve lennék de jártam tanulni, meg szakmai gyakorlatra is, de nem jött még össze munka :( Nem olyan rossz itthon csak az a rossz érzés hogy egyszerűen nem tudok sehol sem elhelyezkedni. Most jövőhónaptól megyek nyelvet tanulni, aztán lesz ami lesz.
2012. máj. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3 év volt a leghosszabb itthon töltött időm. Ekkor kezdtem el óvodába járni! :D
2012. máj. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat én puszta kíváncsiságból tettem fel ezt a kérdést... De láttam hogy, még van olyan helyzetben lévő ember is mint én...Én 2005 óta gyermekem születés óta vagyok itthon.. Szintén hasonló helyzetben.(mint a legelső válaszadó) Párom nagyon elfoglalt én meg itthon gyerekkel+ semmi segítség.....Gyerkőcért jönni menni, ha beteg ápolni...Munkanélküliségről már nem is írok....Eleinte én szégyelltem ,hogy ilyen élethelyzetem alakult ki....De igaz ami igaz sok jó oldala is van....ettől még nem töltöm semmitevéssel a napot..Elég sok mindennel eltudom foglalni magam , magunkat...
2012. máj. 3. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!